Koncerty Portugalsko a Španělsko - DOWNLOAD!!

9. června 2008 v 13:19 | White_Angel
Všem se moc omlouvám za krátkou neaktulizaci a hlavně za to že jsem nepřinesl dřív nějáké informace o proběhlých koncertech LP v Portugalsku (Lisabon) a Španělsku (Madrid). Byl jsem totiž pryč a bohužel jsem se neměl jak dostat na net!
Co nám přinesly tyto dva koncerty? Doufám že jste o tom věděli a sledovali tyto koncerty, protože byly online jak v audio verzi tak myslím že i ve video. Pokud jste je ale neviděli, nemusí vás to mrzet, oba dva koncerty jsou totiž ke stažení:-) A to v hodně dobré kvalitě!
Informace o koncertech:
Lisabon, Portugalsko: Setlist ZDE.
Madrid, Španělsko: Setlist ZDE.
Jestli jste si všimli, setlisty jsou z Projekt Revolution 2007. Vůbec bych se nezlobyl, kdyby takový setlist zahráli i u nás. I když, stále všichni čekáme jestli se na turné objeví i songy jako With You, Forgotten, Figure 09., Announcemenr Service Public atd....
Jinak Vám doporučuji si koncerty stáhnout, protože jsou naprosto super. Já jsem si zatím stáhnul koncert s Madridu a opravdu to stojí za to! Ted právě stahuju Videozáznam z Lisabonu, kde podle informací LP předvedli vynikající výkon!:-) Jak jinak taky že?!
Pokud nechcete Videozáznam z Lisabonu stahovat z torrentu, na linkinpark.nolimit.cz najdete videozáznam kde ho můžete stáhnout z 4sharedu!
Jinak co se týká novinek v písničkách, rádi určitě uslyšíte, že song Pusching Me Away je hraný v normální studio verzi! Což už LP nehráli hodně dlouho, takže pokud to chcete slyšet, jen pěkně stahujte:-)
Jako poslední věc bych vám ještě jsem hodil materiály z koncertu z Dánska. Tady jsou:
Ted měli naši Linkin trochu odpočinku, ale už zítra 10.06 se nám představí v Litvě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama