Červen 2008

Opět něco k Brnu!!!

29. června 2008 v 11:29 | White_Angel |  Brno 2008
Ještě stále přemýšlíte nad koncertem v Brně?? No mám pro vás další materiály díky kterým si můžete Brno opět připomenout!
Poznámka: Všechny informace, videa atd... najdete v Rubrice - Brno 2008
Videa v nejvyšší kvalitě:
Bleed It Out - Robovo sólo - 135 MB - stáhnout zde
Papercut (cut) - 57 MB - stáhnout zde
Somewhere I Belong - 281 MB - stáhnout zde
What I've Done - 191 MB - stáhnout zde
Mike v Brně ........ Ne třeba komentaovat :-)

A Joe Hahn na střeše Velodromu :-D

Koncerty a koncerty!

29. června 2008 v 11:15 | White_Angel
Všem se moc omlouvám za dlouhou neaktulizaci, ale bylo toho tolik a času málo! No nebudu to zdržovat a vezmu to rychleji.
Po koncertu v Brně stihli LP už pěknou řádku koncertů a to i v rámci Projekt Revolution 2008 v Evropě! Žádné velké změny ale nepřišli. Tak tady všechno popořadě!
18.06. - Graz, Rakousko: setlist zde , videa- zde
20.06. - Venezia, Italy: setlist zde , videa- zde
21.06. - Mnichov, Německo (v rámci Projekt Revolution 2008) : setlist zde , videa- zde
22.06. - Dublin, Irsko : setlist zde , audio download , videa- zde
24.06. - Mannheim, Německo: setlist zde , videa- zde
25.06. - Athény, Řecko: setlist zde , videa- zde , fotografie zde
27.06. - Berlín, Německo (v rámci Projekt Revolution 2008) : setlist zde , videa- zde
Tak, to je zatím všechno k dostupným informacím k odehraným koncertům LP, ale nebojte, přibude toho ještě víc :-)

Brno, Brno, božské Brno!! DOWNLOAD!!!!!

24. června 2008 v 12:47 | White_Angel |  Brno 2008
Tak konečně jsem se dostal k tomu, abych sem hodil pořádné informace o božském koncertu LP v Brně. Omlouvám se že to tak trvalo, ale bohužel nebyl čas. Nebudu to moc natahovat, tato zpráva se bude týkat downloadů, videí atd...:-) Později sem hodím ještě moji recenzi.
Hodně důležitou informací je to, že se objevil kvalitníaudio download ve formátu MP3 , stahujte!!!
Pořádnou porcí fotografií z Brna naleznete v naší galerii - Linkin Park živě - Brno 17.06.2008 !!
Články:
Tak jen se pěkně dívejte na videa a stahute ...:-)

Aspon zatím něco málo!

18. června 2008 v 18:17 | White_Angel
Tak aspon narchlo Vám sem hodím nějáké recenze a videa. Akorát by se měli všichni domluvit, kolik tam teda bylo lidí:-D Jinak nezapomente - do soboty tu bude všechno - komentáře k písničkám, všechny videa atd...
Na youtube se nám už i objevila pěkná porce videí, takže mrkejte TADY!!

Brno 17.06.2008

18. června 2008 v 14:55 | White_Angel
Omlouvám se že to píšu až ted, ale bohužel čas mě hodně tlačí. Ted sem hodím jenom něco na úvod aby jste věděli jaký byl aspon setlist. Jinak do soboty vám sem hodím všechny videa, recenze, fotky, dojmy atd... Omlouvám se že to bude tak trvat, ale dřív to bohužel nestihnu. Ale aspon toho bude dost:-) Mám pěkné videa:-)
Setlist:
01. One Step Closer (w/ new intro)
02. Lying From You (w/new intro)
03. Somewhere I Belong
04. No More Sorrow
05. Papercut
06. Points Of Authority (intro Petrified, new outro)
07. Reading My Eyes
08. Wake 2.0
09. Given Up (w/ extended outro)
10. From The Inside
11. Leave Out All the Rest
12. Numb
13. The Little Thing Give You Away
14. Breaking The Habit
15. Shadow of the Day
16. Crawling (w/ reanimated intro)
17. In The End
18.Bleed It Out (w/ drms solo)
ENCORE:
19.Pushing Me Away (piano version)
20. What I've Done
21. Faint (w/ extended outro)
Nemusím zminovat že koncert byl naprosto FANTASTICKÝ!!!!!!!

Zítra den D

16. června 2008 v 22:50 | White_Angel
Tak jsme se konečně dočkali!:-) Zítra je den na který všichni čekáme. LP se po roce vracejí do ČR a myslím že od minulého týdne už odpočítáváme hodiny:-D
Chci Ván tímto popřát aby jste si koncert užili a byl to jeden z největším okamžiků. Což taky určitě bude:-) Pořadatelé nehlásili nic o zákazu fotoaparátů, ale i tak by se tam určitě objevili:-D Jinak důležizé je, aby jste přijeli o něco dřív pokud chcete chytnout dobré místa a vyhnout se taky obrovským řadám.
- Na Velodrom se pouští od 17.00
- od 19.00 začíná koncert a nástup Enter Shikari
- Linkin Park by měli nastoupit okolo deváté
Takže dámy a pánové, zítra na Velodromu!!!:-)
PS: Ještě doporučuji přečíst si pěkný článek na idne.cz přímo ZDE.

Linkinmánie právě začala!

15. června 2008 v 23:46 | White_Angel
Zítra v pondělí asi každý z nás bude myslet na úterní den, je to opravdu skvělí pocit když víte že koncert je už za dveřmi... no hlavně aby nakonec byl:-) ake tím vás nechci strašit! Jak víte v minulé novince jsem psal že LP budou a taky že budou! Ted jsem z ničeho nic projížděl novinky na sezmanu a kromě samých článků o tom jak naši fotbalisté nečekaně v závěru zápasu projeli zápas s Tureckem :-D jsem na našel i novinku týkající se LP na stream.cz. Jde o video kde jsou zobrazeny 3 osudové okamžiky Linkin Park. Video za podívanou určitě stojí, ale myslím, že ten komentátor, co to komentoval, si spíš životopis LP přečetl někde na internetu a že jinak o nich toho moc neví:-) Video najdete ZDE.

Brno (ne)ohroženo!!!

15. června 2008 v 18:29 | White_Angel
Dnes jsem se vrátil po krásně slunečném víkendu domů a na netu se objeví novinka že Linkin Park museli zrušit 2 koncerty, kvůli nemoci kytaristy Brada Delsona. Dost ve mě a asi ve všech z vás hrklo, protože tyto 2 termíny jsou hodně blízko od Brna. Jde o tyto 2 koncety:
14.06.2008 Hultsfred, Sweden, Hultsfred Folkets Park, Hultsfred Festival
15.06.2008 Interlaken, Switzerland, Flugplatz Interlaken, Greenfield Festival
Na samozném LP.com nechali Linkini tuto zprávu:
"Byli jsme donuceni zrušit dnešní koncert na Hultsfred Festivalu ve Švědsku a také zítřejší show ve Švýcarsku. Kytarista Brad Delson je nemocný. Doktoři mu doporučili pár dní odpočinku. Upřímně, litujeme těchto nevyhnutelných zrušení a omlouváme se všem fanouškům."
Samozřejmě že všechny fanoušky ze Švédska a Švýcarska lituji, ale pro nás je ted důležité, jestli LP v Brně zahrají. Dámy a pánové, nebojte, ZAHRAJÍ!!!!!!!!!!!!!!:-)
Na idne.cz si můžete přečíst informace o tom, že Linkin Park jsou už v Česku!!!! Stavba podia začala už včera.... taky si můžete přečíst, že LP si nechají v Česku vyprat některé věci..:-D Nebudu to natahovat, článek si můžete přečíst ZDE!

Koncerty v Litvě a Lotyšksu

12. června 2008 v 15:29 | White_Angel
Takže koncerty LP stále pokračují v plném proudu a Brno už konečně klepe na dveře!! V úterý 10.06. odehráli Linkini koncert v Litvě a ve středu 11.06 v Lotyšsku.
Žádné velké změny nenastaly, videa, setlisty atd. najdete níž.
Riga, Lotyšsko: setlist zde , videa zde , fotografie zde
Dnes mají hoši volno a zítra se nám představí v chladném Finsku.

Důležité informace o koncertu v Brně!!!

10. června 2008 v 15:49 | White_Angel
Na idnes.cz se opět objevil článek o Linkin Park a jejich už velmi velmi blízkému koncertu v Brně!:-) Můžete si tam přečíst rozhovor s jedním s tvůrců hlavní stránky linkinpark.cz a taky dočíst se hodně důležité informace k Brnu!! Tady jsou:

Linkin Park na Velodromu:

Týden před koncertem zbývají jen tři tisíce vstupenek.
Kdo si Linkin Park v Brně 17. června nenechá ujít, může se těšit na pořádnou show. Přiveze ji deset kamionů a čtyři autobusy.
"Stavba pódia na Velodromu začne patnáctého června. Bude zastřešené a dvacet metrů dlouhé," uvedl Aleš Hrbek z pořádající agentury Glanc.
Kapela nachystá speciální projekce i pyrotechnické efekty.
Členové kapely do Brna přiletí. Místo, kde bude kapela přespávat, management zatím neprozradil.
Do areálu Velodromu začnou pořadatelé diváky pouštět v 17 hodin, od 19 hodin začne hrát britská předkapela Enter Shikari.
Linkin Park by měli na pódium nastoupit kolem půl deváté, poslední potlesk zazní před tři čtvrtě na jedenáct.
Zázemí pro kapelu vznikne v klubu Favál, který přiléhá k Velodromu. Bude se tam však muset dovézt několik lednic a mrazáků.
Kuchaře si Linkin Park přivezou svého, v Brně nakoupí jen ingredience. Ale pomocníci do kuchyně budou podle promotéra Aleše Hrbka domácí.
Tak co na to říkáte?? Myslím že těch 3000 vstupenek se vyprodá už hodně brzo!!:-) Jinak celkem mě i příjemně překvapilo že je potřeba 10 kamionů a 3 autobusy aby se daly dohromady všechny efekty tad... Celý článek si můžete přečíst ZDE!!!
Jinak bych taky rád upozornil na sraz fanoušků v Brně před koncertem. Tuto akci pořádá opět linkinpark.cz . Pokud chcete vědět víc, mrkněte tam!:-)

Koncerty Portugalsko a Španělsko - DOWNLOAD!!

9. června 2008 v 13:19 | White_Angel
Všem se moc omlouvám za krátkou neaktulizaci a hlavně za to že jsem nepřinesl dřív nějáké informace o proběhlých koncertech LP v Portugalsku (Lisabon) a Španělsku (Madrid). Byl jsem totiž pryč a bohužel jsem se neměl jak dostat na net!
Co nám přinesly tyto dva koncerty? Doufám že jste o tom věděli a sledovali tyto koncerty, protože byly online jak v audio verzi tak myslím že i ve video. Pokud jste je ale neviděli, nemusí vás to mrzet, oba dva koncerty jsou totiž ke stažení:-) A to v hodně dobré kvalitě!
Informace o koncertech:
Lisabon, Portugalsko: Setlist ZDE.
Madrid, Španělsko: Setlist ZDE.
Jestli jste si všimli, setlisty jsou z Projekt Revolution 2007. Vůbec bych se nezlobyl, kdyby takový setlist zahráli i u nás. I když, stále všichni čekáme jestli se na turné objeví i songy jako With You, Forgotten, Figure 09., Announcemenr Service Public atd....
Jinak Vám doporučuji si koncerty stáhnout, protože jsou naprosto super. Já jsem si zatím stáhnul koncert s Madridu a opravdu to stojí za to! Ted právě stahuju Videozáznam z Lisabonu, kde podle informací LP předvedli vynikající výkon!:-) Jak jinak taky že?!
Pokud nechcete Videozáznam z Lisabonu stahovat z torrentu, na linkinpark.nolimit.cz najdete videozáznam kde ho můžete stáhnout z 4sharedu!
Jinak co se týká novinek v písničkách, rádi určitě uslyšíte, že song Pusching Me Away je hraný v normální studio verzi! Což už LP nehráli hodně dlouho, takže pokud to chcete slyšet, jen pěkně stahujte:-)
Jako poslední věc bych vám ještě jsem hodil materiály z koncertu z Dánska. Tady jsou:
Ted měli naši Linkin trochu odpočinku, ale už zítra 10.06 se nám představí v Litvě!

Skive, Dánsko, 05.06.2008 - žádné změny!(?)

6. června 2008 v 9:48 | White_Angel
Včera jak víte Linkin Park odstartovali svou evropskou tour a to v Dánsku. Hodně z nás na tento kncert čekali, protože nám mohl odhalit jaký bude setlist pro Brno. Jenže, setlist se moc nezměnil!
Tady je:
01. One Step Closer
02. Lying From You
03. Somewhere I Belong
04. No More Sorrow
05. Papercut
06. Points Of Authority
07. Reading My Eyes
08. Wake 2.0
09. Given Up
10. From The Inside
11. Leave Out All The Rest
12. Numb
13. The Little Things Give You Away
14. Breaking The Habit
15. Shadow of The Day
16. Crawling
17. In The End
18. Bleed It Out
19. Pushing Me Away (Piano Version)
20. What I've Done
21. Faint
Malé info o koncertu:
-One Step Closer a Lying From You měli nové intro
-Somewhere I Belong mělo studiové intro
-Wake bylo zahráno v nové verzi Wake 2.0
-Reading My Eyes bylo posledně
hráno na Summer Sonic festivalu v roce 2006 v Japonsku
-v Bleed It Out měl Rob opět své bicí sólo, avšak konec Bleed It Out byl ve studiové verzi. Po Bleed It Out následovala krátká přestávka.
Pokud chcete vidět ještě nějáké info, mrkněte SEM.
Tak co na to říkáte?? Setlist není špatný, jenže v Brně jsme už takový dá se říct slyšeli. Možná ho LP zahráli proto, protože minulý rok LP v Dásnku nebyli. No nechme se překvapit. Uvidíme jak se bude vyvíjet dnešní koncert kde LP hrají ve městě Lisabon, v Portugalsku. I když, myslím, že tady LP zahrají podobný setlist. Až budou na netu nějáké videa z Dásnka, hned je sem hodím.

Krásná Evropo!

5. června 2008 v 15:44 | White_Angel
Tak opět vám chci jen připomenout, že dnešním dnem začíná tour Linkin Park po Evropě a dnes startuje v Dánsku. Jestli si nepamatujete jaký bude celý program evropské tour a nechce se vám to tu hledat, takl pro jistotu vám sem hážu celý program evropské tour. No snad se brzo objeví info a koncertu z Dánska:-)
05.06.08 Skive, Denmark (Strandtangen v/Skive Lystbadehavn) Skive Beach Party
06.06.08 Lisboa, Portugal (Parque da Bela Vista) Rock In Rio
07.06.08 Madrid, Spain (La Cubierta de Leganés) Festimad Sur
10.06.08 Vilnius, Lithuania (Siemens Arena)
11.06.08 Riga, Latvia (Arena Riga)
13.06.08 Seinajoki, Finland (Törnävä Festival Park) Provinssirock Festival
14.06.08 Hultsfred, Sweden (Hultsfred Folkets Park) Hultsfred Festival
15.06.08 Interlaken, Switzerland (Flugplatz Interlaken) Greenfield Festival
17.06.08 Brno, Czech Republic (Velodrom)
18.06.08 Graz, Austria (Stadthalle)
20.06.08 Venezia, Italy (Parco San Giuliano di Mestre) Heineken Jammin' Festival
21.06.08 München, Germany (Reitstadion Riem) Projekt Revolution Tour: Europe
22.06.08 Dublin, Ireland (RDS Arena)
24.06.08 Istanbul, Turkey (Kuruçeşme Arena) - zrušen
24.06.08 Mannheim, Germany (SAP Arena)
25.06.08 Athens, Greece (Terra Vibe Park)
27.06.08 Berlin, Germany (Waldbühne) Projekt Revolution Tour: Europe
28.06.08 Düsseldorf, Germany (LTU Arena) Projekt Revolution Tour: Europe

Na idnes.cz další článek o LP

4. června 2008 v 20:29 | White_Angel
Server idnes.cz si asi hodně oblíbil Linkin Park, protože není to tak dlouho a už tam máme další článek. Což je ale pochopitelně dobře! Nebudu to moc rozebírat, ale článek si určitě přečtěte! Dočtete se něco o předkapele Enter Shikari, o tom že předskokayi mohla být i česká skupina, nebo například o tom jaké bude podium na Velodromu, což je určitě hodně zajímavé! A na poslední věc si také můžete zasoutěžit a vyhrát bud' 20 triček nebo 5krát 2 lístky na koncert LP v Brně! Otázka je lehká, tak to zkuste:-) Článek najdete přímo TADY.
PS: Nezapomeňte, že zítra 05.06.2008 startuje evropská tour LP která začíná v Dánsku!

Záznám (celého) koncertu LP z Rock Am Ring 07/ Rozhovor s Bradem o Brnu!!!!

2. června 2008 v 22:08 | White_Angel
Ještě než se dostanu k tomu důležitému, rád bych vás upozornil, že na MTV Germany se bude 04.06.2008 čili ve středu vysílat koncert Linkin Park z Rock Am Ring 2007. Je to pravděpodobně z toho důvodu, že letos LP na této akci nebudou. Jestli se bude vysílat opravdu celý koncert nebo jenom songy, které se dostaly ven (tj. One Step Closer, No More Sorrow, Given Up, Numb, Breaking The Habit, Crawling, In The End, What I've Done, Faint) to nevím, ale rozhodně se stojí na to podívat, protože tyto koncerty patřím opravdu ke špičce:-)
Druhá zpráva se týká rozhovoru z časopisu FILTER, kde nám LP, konkrétně Brad Dalson poskytl rozhovor, kde se zmiňuje o jejich koncertu v Brně atd... Taky o tom, že neví co Brno je:-D Rozhovor si můžete přečíst PŘÍMO ZDE. Rozhovor tam není celý, asi z toho důvodu, aby jste si koupili FILTER a tam si ho celý přečetli:-) Nové vydaní tohoto časopisu s rozhovorem LP vychází zítra 03.06.2008 takže neváhejte:-)

Evropské turné za dveřmi/ Předkapela Enter Shikari

2. června 2008 v 15:31 | White_Angel
Jelikož už je červen a pro mnohé z nás je to jeden z nejlepších měsíců v roce (proč to snad psát nemusím :-) ) rozhodl jsem se vás upozornit, aby jste nezapoměli na to, že od 5.června 2008 Linkini rozjíždí svou tour po Evropě, kde startují v Dánsku ve městě Skive. Takže pak jen pečlivě sledujte na netu nějáké info o tomto koncíku, protože myslím že nám může hodně upřesnit, jaký setlist bude v Brně!
Jinak ještě jsem vám slíbil říct jaká bude předkapela v Brně! Bude jí kapela Enter Shikari..Je to čtveřice mladých Britů, která hraje něco mezi kombinací hardcore, metalu a tvrdé elektroniky.
Důležité: Rád bych vás také informoval o článku z Idnes.cz , který upozorňuje na to, že lístky na koncert LP jsou ze 2/3 vyprodány!!! Což je určitě skvělá zpráva:-) Celý článek si můžete přečíst ZDE.

ČTĚTE!!!!! Absolutně nejpřekvapivější settlist/ klip LOATR/ Předkapela LP atd...

1. června 2008 v 16:03 | White_Angel
Omlouvám se ale je to po páté co píšu tuto novinku a už mě nebaví to pořád vypisovat, takže to vezmu opravdu rychle:-)
1.Novinka: Klip Leave Out All The Rest má vyjít oficiálně zítra 2.června, ale vy se na něj můžete mrknout už ted přímo ZDE. Myslím že je zatím ten nejodlišnější od všech klipů co LP kdy natočili:-)
2.Novinka: ČTĚTE!!! Podařilo se odhalit setlisty pro Evropské turné a Projekt Revolution 2008. Nevíte jak budou vypadat?? Vzpomínáte ještě na songy Forgotten, With You, By Mysel, Figure 09. , Easier To Run atd... Jestli ano tak vám s velkou radostí oznamují že tyto songy se vrací na setlist LP:-) Nevěříte?? Já taky ne:-D Setlisty jsou opravdu vysněné. LP mají jako vždycky 3 druhy setlistů, zatím známe jen 2. Jejich pojmenování vypadá takto - W, X, Y. My známe setlist W a Y. Mrkejte setlist W a setlist Y .
Jestli jste si všimli tak premiéru budou mít i songy No Roads left a nádherný Announcement Service Public.....(můžete ho slyšet na LPU V6.0).. krása co vy na to?:-) Myslím že celý Velodrom bude naprosto v šoku!:-) Piště do komentářů svoje názory.
3.Novinka: Ta se týká utajovaného koncertu LP v Los Angeles. Tam se dostalo pouhých 15 lidí a všichni byli členi LPU. Naši Linkini zahráli pouze 5 songů, ale s tím, že některé songy byly právě z připravovaných setlistů.
Setlist v L.A.
01. Wake 2.0
02. Given Up
03. Lying From You
04. Leave Out All The Rest
05. We Made It
Zatím se neobjevili žádné videa:-( Wake 2.0 je nová verze tohoto intra.... Tak co jak se těšíte na Velodrom??:-)