Květen 2008

Linkin Park - opět utajený koncert!!!!

28. května 2008 v 23:25 | White_Angel
Asi jako vás mě tato zpráva taky překvapila. A ještě víc mě překvapilo že utajený koncert LP se má konat už zítra 29.05. 2008 a to ve městě Los Angeles!! No nechme se překvapit.
Jinak kapele Linkin Park asi nestačila spolupráce s Bustou Rhymesem a hned se pouští do další. Tentokrát s krásnou zpěvačkou Aliciou Keys. Ta vydává své nové album a podle informací i LP by tam měli mít svůj song. Jestli to bude nějáký featuring nebo přímo song od LP to nevím, no taky se nechme překvapit:-)
je krásná že jo? :-D

V Německu jako doma

28. května 2008 v 23:15 | White_Angel
Asi tohle by jsi mohli říkat všichni němečtí fanoušci a i samotní Linkini. Proč? Protože našim Linkin Park přibyl další koncert v Německu a to 24.06. 2008 v Mannheimu, SAP Aréna.
V tomto termínu měli mít koncert LP v Turecku v Istanbulu, ale z neznámých důvodů byl tento koncert zrušen.
No třeba se nám podaří později zjistit víc

Chester zve fanoušky na koncert !!

28. května 2008 v 9:35 | Death-Angel
Čeští fanoušci kapely Linkin Park už odpočítávají jen dny do koncertu jejich oblíbené kapely, jenž se uskuteční 17. června od 19 hodin na brněnském Velodromu. A v krátkém videu na vystoupení zve i zpěvák kapely Chester Bennington.
Linkin Park (MySpace.com) v Česku zahráli před necelým rokem v pražské Sazka Areně, pár dní před koncertem jsme s nimi pořídili i rozhovor. Brněnský koncert se bude zásadně lišit v tom, že se odehraje pod širým nebem.
Na pozvánku, kterou pro fanoušky z České republiky pořídil zpěvák kapely Chester Bennington, se můžete ve formátu Windows Media podívat zde.

Busta Rhymes ft. Linkin Park- We Made It

28. května 2008 v 8:36 | Death-Angel |  Videoklipy-Linkin Park
Busta Rhymes ft. Linkin Park- We Made It

Chceš podpis Linkin Park???

21. května 2008 v 9:11 | Death-Angel |  Chceš podpis Linkin Park??
Máte nějakou věc (plakát, fotku,triko) cokoliv od LP a chcete jej mit od Linkin Park podepsanou ??? stačí zaslat a oni vám ji podepíšou!!!!
ADRESA LINKIN PARK JE ZDE:
c/o AGM
8484 Wilshire Blvd.
425 Beverly Hills
CA 90211
USA

Given Up

21. května 2008 v 9:10 Videoklipy-Linkin Park
Linkin Park-Given Up

Malá ukazka Velodromu

20. května 2008 v 0:27 | White_Angel
Kolem LP se ted toho moc neděje, tak sem hodím aspon něco málo! Možná někteří vůbec neví jak to na Velodromu bude vypadat. Proto jsem se rozhodl hodit vám sem fotky právě brněnského Velodromu. Můžete si udělat obrázek, jak zhuba to tam může vypadat:-)
Sami vidíte že kapacita lidí bude velká což je super. Doufám že Velodrom bude na LP zcela plný:-)

Linkin Park speciál

16. května 2008 v 16:06
Dnes 16.5.2008 v 18.00 se určitě dívejte na televizní stanici óčko. Proč? Protože T-Music chart bude obsahovat speciál věnovaný skupině Linkin Park. Nevíte o co jde? Nechte se překvapit:-) Pokud to nestihnete dnes tak aspon nepropásněte reprízu tohoto pořadu v sobotu i v neděli.
Více informací na linkinpark.cz

Videa z Chesterovi premiéry Dead By Sunrise

15. května 2008 v 11:37 | White_Angel
Tak konečně je tu to na co všichni čekáme! Na netu se už objevili vidozáznamy z Chesterovi ukázky některých songů z Dead By Sunrise! Jenom ještě opravím trochu settlist, ten který jsem předtím psal patřil skupině Julien-K , takže se omlouvám:-) Chesterův setlist vypadal takto:
01. Walking In Circles - video zde
02. The Morning After - video zde (Walking In Circles + Morning After)
03. My Suffering - video zde
Na videa se určitě podívejte, jsou to dobré nářezy! Chesterovi se jeho projekt určitě dost povedl.
Jinak možná jste se už dočetli že Linkini už pracují na novém albu!! Ano čtete správně, avšak zatím jde jen o menší úpravy a nahrávky. Nové album určitě nevyjde v tomto roce. Ale předpokládá se, že vyjde v roce 2009. No berte to hodně z rezervou, víte jak dlouho slibovali Minutes To Midnight, který se hooodně protáhl:-) Takže to berte jen tak okrajově

Chester a jeho premiéra Dead By Sunrise!!!

12. května 2008 v 12:05 | White_Angel
Jestli si pamatujete, tak Chester měl v sobotu 10.května uvést na svět songy z jeho sólového CD Dead By Sunrise, při 13. výročí Clubu Tattoo. No a taky se tak samozřejmě stalo...:-) Bohužel zatím nejsou k dispozici žádné videa ani žádné audio záznamy, ale všechno postupem času bude. Ale přece jen jedna pozitivní zpráva je a to že máme setlist a fotky! (poslední song chybí)
01. Death To Analog
02. Someday Soon
03. Look At You
04. Kick The Bass
05. Systeme de Sexe
06. Maestro
07. Spiral
08. Technical Difficulties
09. Walking In Circles
10. Morning After
11.neuveřejněno
Na fotky se pak můžete mrknout zde.

Víkend na MTV - LP - Rock Am Ring 2007

10. května 2008 v 11:17
Tak a ted to musím hrozně rychle napsat! Tento víkend - hlavně dnes!!! na stanici MTV je od 11.00 - 16.00 záznam z festivalu Rock Am Ring 2007 který jistě všichni znáte! A právě dnes v sobotu 10.5.2008 by měl být i záznam našich Linkin Park z tohoto festivalu. Na mtv.tv jsou LP napsaní od 14.00. Takže doma zapněte MTV a sosejte:-)
Sobota- Good Charlotte, Korn, My Chemical Romance, Linkin Park, Arctic Monkeys ad.
Neděle - Fall Out Boy, Evanescense, Queen of Stonage, Muse, Radiohead Scotchmist, Bon Jovi ad.
Pokud se chcete podívat na přesný program, mrkněte ZDE.

Linkin Park feat. Busta Rhymes - We Made It

1. května 2008 v 18:52
Určitě už jste někde četli o co jde, naši LP byli v posledních pár dnech ve spolupráci s americkým rapperem B. Rhymesem a vydali s ním singel s názvem We Made It + i videoklip. Ze začátku jsem si myslel že tato novinka nebude až tak důležitá, no asi jsem se spletl...:-)
Singl už vyšel a podle mého názoru zní víc než dobře. Tady máte různé downloady apod.
Klip i celý song se opravdu vydařil!! A je celkem zajímavé sledovat LP v trochu jiném světle..:-)