Březen 2008

Linkin Park v Brně??? Nakonec ANO!!!!!!!!!!!

30. března 2008 v 21:20 | White_Angel
Já vím a všem se moc omlouvám že ted není blog vůbec aktulizovaný, aleo pravdu není čas:( Ale tuhle novinku vám se musím hodit za každou cenu!!
Čtete správně!!!! Linkin Park opravdu nakonec zamíří na brněnský Velodrom. Ještě ted tomu nemůžu uvěřit!!!:-) A myslím že ani nikdo z vás. Ale ano, je to opravdu tak!!!!:-)
Kdy, kde- 17.6.2008 , Brno, Velodrom
Cena - cca od 895 Kč
Prodej vstupenek - od 3. dubna 2008
Ani nevíte jak mě to těší psát tuto novinku:-) Je to opravdu 100% . Po internetu se informace šíří víc než rychle a o této skvělé zprávě je napsaný už i hodně dobrý článek na zpravy.idnes.cz. Přečíst si ho můžete ZDE . Můžete se tam dočíst, jak a kdo sem kapelu dostal :-) Ještě vám o tom později hodím víc informací a slibuju že taky blog doplním informacemi:-)
Co na to jinak říkáte? Pojedete na ně?:-)

Shrnutí

14. března 2008 v 9:41 | White_Angel
Tak jak jistě víte skončilo nám turné LP po Americe a naše hochy ted čeká zasloužený odpočinek, potom se vydají na svou tour po Evropě i v rámci Project Revolution 2008. A co dodat k Americkému turné?? No určitě jste to sledovali takže já vám sem hodím jen audio downloady v profesionální kvalitě...:-) Jsou to torenty
Tak to by bylo k downloadům a ted něco co nás čeká. Jak přesně bude vypadat evropské turné se můžete podívat TADY. Ted jenom doufejme že tam přibyde i ČR, je tam ještě spousta volných datumů, tak snad se zadaří:-)

Given Up je na světě! + další koncerty v Evropě

6. března 2008 v 11:19 | White_Angel
Jak jistě víte tak na svět k nám konečně vyšel klip Given Up. Pro ty zvás, kteří ho ještě neviděli, se můžete podívat na youtube - http://www.youtube.com/watch?v=5WMbCB4bE28
Abych se přiznal tak jsem čekal trochu víc. Ne že by mě klip zklamal, ale doufal jsem že bude o něco lepší. No však uvidíte sami, třeba se vám bude víc líbit...:-)
Jinak další hodně důležitou zprávou je nárust koncertu LP v Evropě a to dokonce v rámci Project Revolution 2008! Jenže nastává dost nepříjemná otázka.... Budou nakoncec Linkin Park vystupovat v Brně?:-( Protože na lplive.net zmizel jejich koncert z programu. Zas ale na druhou stránku na brněnské stránce kdeco.cz je napsané: Linkin Park v Brně na Veledromu - připravujeme. Tak uvidíme jestli to pořadatelé z Brna domluví:-)
Na celý program koncertů Linkin Park se podívejte na http://www.lplive.net/2008.php