Únor 2008

Given Up v pondělí

29. února 2008 v 8:53 | White_Angel
Tak dokud mám trochu času tak sem hodím něco málo:-) Nezapoměnte že v pondělí 3.března se na svět dostane další singel od LP Given Up!!! Asi jste to už určitě někde četli, ale jen pro jistotu.
Tracklist k singu vypadá následovně:
01. Given Up
02. Valentine's Day (live from Frankfurt)
03. In Between (live from London)

Linkin Park v Brně.......... 95% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24. února 2008 v 22:14 | White_Angel
Všem se moc omlouvám že je ted tolik novinek a já jsem z toho ještě nic nenapsal, ale tohle co vám ted napíšu předběhne úplně všechno!!!

Jak správně čtete z nadpisu tak ano, pravděpodobnost že Linkin Park navštíví v roce 2008 je tak na 95% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Můžřete se o tom sami přesvědčit sami přímo ZDE!!!!!!!!!!! ( sjeďte až na konec stránky, tam to uvidíte) !!!

Given Up - už 17.2. !!!!!!!!!!

14. února 2008 v 13:13 | White_Angel
Sám jsem se nemohl dočkat až se dozvím kdy se na svět objeví další singel Linkin Park Given Up. A skvělou zprávou je že to bude už 17.2.2008 (neděle). Na internetu se dokonce objevil už i cover a vypadá víc než dobře.
A ještě taková malá zmínka. Dnes v noci se koná chat s Bradem Dalsonem na LPU, takže to důležité z zoho rozhovoru sem pak určitě hodím.

Koncerty v novém stylu

14. února 2008 v 13:03 | White_Angel
Nejdřív začnu tím, že chci za sebe a za náš blog popřát dalšímáu členovi skupiny Linkin Park k narozeninám. Tentokrát jde o našeho Mikea Kenjiho Shinodu. Ten slavil své narozeniny 11.2. takže mu tímto přejeme, hodně štěstí, zdravý a at mu hlas stále tak dobře při koncertech slouží:-)

Další důležitou věcí je třeba zmínit, že LP 12.2. odstartovali své turné po USA. A to ve městě Omaha. Videa z tohoto koncertu zatím nejsou, ale určitě vám doporučuji podívat se na fotky. Proč?? Protože Linkin Park trošičku změnili své podium... No ne trošičku, ale hodně. Vypadá to opravdu hodně dobře takže na fotky mrkejte zde.

Včera 13.2. LP odehráli další koncert a to ve městě St. Paul, takže až bude o tom nějáké info, hodím to sem. Dnes mají hoši volno a zítra je už čeká další koncert a to v Columbusu.

Koncerty a koncerty!

10. února 2008 v 23:26 | White_Angel
Tak jak jsem slíbil, dnes sem hodím to co se dá považovat za novinky. Týká se to downloadu koncertů LP při jejich tour v Anglii. Ke stažení jsou hned 3 koncerty takže neváhejte a stahujte:-)

Sheffield, part 1
Sheffield,part 2
Sheffield,part 3

Manchester,part 1
Manchester,part 2
Manchester,part 3

Londýn,02 Arena 28.1.2008:
part 1
part 2
part 3

Londýn,02 Arena 29.1.2008:
part 1
part 2
part 3

Jinak hádejte proč byl v pátek význámný den?:-) No přece kvůli tomu že o rok starší je další člen kapely Linkin Park a není to nikdo jiný než náš Phoenix....:-) Takže tímto mu přejeme vše nejlepší a stále hodně úspěchů s kapelou:-)

Čas nám stále utíká....

9. února 2008 v 9:50 | White_Angel
Všechny zdravím a omlouvám se že ted není moc novinek, ale ono jich ani moc není:-) Slibuju že v neděli sem hodím co se dá.

Ted stejně asi všichni netrpělivě čekáte až se na netu objeví zpráva že Linkin Park opravdu svůj koncert v Brně uskuteční toho a toho dne. No můžete to sami kontrolovat ZDE.

Zatím přeji hezký víkend:-)

Linkin Park v Brně v roce 2008 na 80%

4. února 2008 v 22:42 | White_Angel
Tak ted jsem zvědavý, na ten váš výraz u PC:-) Ano je to tak. Samozřejmě že jsme to nenechali jen tak a napsali jsme mail na brněnskou stránku, kde zveřenili informaci o koncertu LP v Brně. A jejich odpověd???

''Ano koncert se chystá a čeká se na potvrzení termínu (nejedná se revival !)''

Přesně takto jsem dostal odpověd!!! No co myslíte?? Není to pěkná odpověd?:-)