Leden 2008

Linkin Park pomalu končí svou evropskou tout v Londýně

29. ledna 2008 v 21:49 | White_Angel
Včera Linkin Park odehráli svůj koncert v londýnské 02 Aréně, kde mají koncert i dnes. Na settlist se můžete podívat tady. Možná si tam všimnete malé změny:-) Jestli ne tak vám ji prozradím. Místo kratičkého songu Show Me který zpíval Mike.... tentokrát Mike zazpíval v piano verzi kousek songu Umbrella od Rhiany. Podívat se můžete zde.

Jinak na videa z koncertu mrkejte tady a doporuču se podívat na Given Up kde Chester opět vlezl mezi diváky..... cože je u něho v poslední době celkem obvyklé, ale to je jenom dobře:-) Given Up zde.

Jinak už je oficiálně potvrezo, že nový sing Given Up, bude v podobě klipu jako Points Of Authority, tzn. sestříhaný z koncertů... No já myslím že to bude super co myslíte?


Sheffield info + 2 audio koncerty ke stažení!

26. ledna 2008 v 20:45 | White_Angel
Včera LP odehráli svůj koncert ve Sheffieldu. Moc informací o tomto koncertu není... Snad jen to že Points Of Authority mělo na začátku texty ze songu It's Goin Down.
Na videa se mrknětě kde jinde než na youtube- TADY.
Na settlist se podívejte zde.

Co vás možná trochu probudí jsou audio koncerty ke stažení. A to ze Švýcarska a Francie. Obojí je přes torrent.
Stahujte:
Francie, Metz - download torrent
Švýcarsko, Basel - download torrent

Given Up dalším singlem, ale.......

26. ledna 2008 v 13:20 | White_Angel
Tak můžu vám asi na 99% říct, že dalším singlem bude Given Up. Tou důležitou zprávou na tomto je ale to, že song bude live! Takže místo natáčení klipu, budou k songu sestříhány videa LP z koncertů při songu Given Up.

No celkem zajímavé rozhodnutí, ale mě to připadá jako dobrý nápad. Abych se přiznal, tak mě se víc líbí song Given Up živě, protože tam Chester do toho víc řve:-) Ovšem jestli song bude ze studia a k němu jen ukázky z různých koncertů, nebo song bude taky živě, to nevím.

Anglie, Nottingham - info

26. ledna 2008 v 9:13 | White_Angel
Jak všichni víte, Linkin Park se přečstěhovali do Anglie.
24.01.2008 odehráli svůj koncert v Nottinghamu. Settlist byl stejný jako například v Německu z Hannoveru. Podívat se můžete zde.
Na videa se mrkněte tady

Včera LP měli další koncert a tentokrát ve Sheffieldu. Takže dnes vám sem ještě hodím pár informací z tohoto koncíku.

Další singel Given Up + Audio Download- Hannover 16.01.2008!

25. ledna 2008 v 14:54 | White_Angel
Napřed začnu tím, že podle LPTimes.com by dalším singlem LP měl být song Given Up.
No takže články jako že dalším singlem bude Given Up nebo Leave Out All The Rest byly pravdivé. Ani mě to nepřekvapuje. Myslím že Given Up je perfektní volba co myslíte? Podle informací by měl vyjít někdy v půlce února.

Jinak další dobrou zprávou je audio download koncertu LP z Německa z Hannoveru 16.01.2008. Koncert jsem už poslouchal a je opravdu super. Hlavně ten settlist. Připomenout musím skvělé intro koncertu se songem What I've Done. Nejnádhernější je asi Breaking The Habit a jeho outro, stejné jak kdysi na koncertech Summer Sonic z roku 2006. A nejlepší písnička celkově z tohoto koncíku??
A Place For My Head ......:-) Ano Chester do toho stále umí ještě dost tvrdě zařvat. APFMH má taky perfektní intro, o které se postaral Brad! A mnoho dalších překvapení.. Takže stahujte. Je to přes torrent

torrent zdeLinkin Park v ČR v roce 2008??? Možná ANO!!!!!!!

24. ledna 2008 v 23:08 | White_Angel
Ne nebojte nejsem pod vlivem alkoholu:-D Určitě jsem vám zamotal hlavu tím titulkem. Ano je to tak. Na této stránce to tak stojí. Podle programu by Linkin Park měli vystoupit v Brně 16.06.2008 ve Veledromu!!!!

Sám nevím jestli je to pravda nebo jde jen o žert ale slibuju, že to zjistím za každou cenu. No to by bylo krásné léto co myslíte?:-)

Koncert v Paříži

24. ledna 2008 v 22:44 | White_Angel
Tak přece jen to dnes není všechno co jsem tu dnes psal:-) Jedná se o koncert Linkin Park ve francouské Bercy dne 22.01.2008.

Tak napřed settlist. Naprosto dokonalý. Snad všechny songy včetně- A Place For My Head. Celý settlist můžete vidět zde
Videa- zde

Fotografie z tohoto koncertu zatím nemáme, ale ty se brzo objeví.

Dnes LP odstrartovali své turné v Anglii které podle mě bude patřit k nejlepším, protože jestli si pamatujete... Linkin Park museli přidat koncert navíc, ve stejném městě hned den poté, protože lístky na ten večer byly vyprodané běhěm 9 minut!!!..:-)


LP v Evropě - rychle shrnutí

24. ledna 2008 v 13:43 | White_Angel
Koncerty Linkin Park po Evropě ubíhají až moc rychle a já to ani nestíhám:-) Omlouvám se, ale prostě není čas:-(

Takže stručné shrnutí:
Švýcarsko, Basilej- 18.01.2008
Německo, Fankfurt- 20.01.2008 - Při tomto koncertu slavil Rob Bourdon své 29.narozeniny, čímž mu srdečně blahopřejeme:-) Na video kde mu publikum zpívá blahopřání se podívejte ZDE.
settlist- zde
videa- zde
fotogalerie- zde

Ještě taková malá perlička: Při písni In The End vzal Chester na podium svého malého syna Taylora. Na krásnou fotku se mrkněte TADY.

Německo, Kolín nad Rýnem- 21.01.2008 - Z tohoto koncertu se podívejte určitě na song Crawling!! Později pochopíte proč:-) A ted co je hlavní!!! Právě na tomto vystoupení měl svoji světovou premiéru song In Between! Na dobré video se podívjte ZDE.
settlist- zde
fotogalerie- zde
videa- zde

Tak to je zatím všechno:-)Videa a fotky z turné LP po Evropě

18. ledna 2008 v 23:40 | White_Angel
Tak a konečně je tu co, na co všichni netrpělivě čekají a to je fotky a videa z koncertů LP ted v roce 2008 na turné po Evropě. Nebudu tu natahovat:-)

Hanover, Německo 16.01.08- videa zde
fotky : zde nebo zde
rozhovor Chester a Phoenix: zde

Amnéville, Francie 17.01.08:
videa zde

Podívejte se a posudte sami:-)

Začalo evropské turné Linkin Park- Absolutně dokonalé settlisty!!!!

17. ledna 2008 v 13:08 | White_Angel
Včera 16.1.2007 Linkin Park odstratrovali své turné po Evropě a to v Hanoveru v Německu. Zatím nemáme žádné videa, ale za to známe setlist a ten si pořádně prostudujte. LP nám slibovali jiný settlist a prý do nich zařadí songy z Minutes To Midnight které moc nehráli a taky songy, které si vyžádali fanoušci... No a taky tak udělali... jen se podívete:
01. What I've Done (nové intro)
02. Faint (+ Outro)
03. No More Sorrow (+ intro)
04. Somewhere I Belong (+ intro)
05. Lying From You
06. From The Inside
07. Poinst Of Authority
08. Hands Held High
09. Wake
10. Given Up
11.Valentine's Day

12. Numb
13. Shadow Of The Day
14. Crawling (intro z Reanimation)
15. In The End
16. Bleed It Out (+ Robové solo)
17. My December
18. Breaking The Habit
19. A PLACE FOR MY HEAD

20. One Step Closer (finální outro)
Tak co na to říkáte??:-) Myslím že orpavdu vysněný settlist. Hlavně mě překvapilo tím že LP začínají songem What I've Done... to intro musí být fantastické!!! No a co je hlavní - vysněný A Place For My Head!!! Tento song si žádal snad každý fanoušek a LP je opravdu poslechli. Sami uznáte že tato písnička nemůže na koncertu chybět! Pokusím se co nejdřív najít nějáké videa!!

Shrnutí

17. ledna 2008 v 12:51 | White_Angel
Tak asi bych měl začít omluvou za neaktulizaci blogu, alebohužel nebyl vůbec čas:-( Ale slibuju že se to zlepší.

Začnu tím, že se nám objevili ke stažení koncerty LP během Asijské Tour. Je to přes torrent.
Stahujte:
Singopore- donwload
Taipei -donwload
Shangai - download
Hong Kong - download
Saitama (night 2) - download
Seoul - download

Takový malý dárek...:-)

Další singel??? Leave Out All The Rest

4. ledna 2008 v 21:41 | White_Angel
Hned na začátek, není to na 100% . Tato zprává se objevila na netu poměrně v malém množství. Jak jsme vás kdysi informovali, jako další singel se váhalo mezi 3 songy- Given Up, Leave Out All The Rest, No More Sorrow. Abych se přiznal, tak je mi celkem jedno který to bude, protože všechny 3 jsou super a patří k nejlepším na Minutes To Midnight. I když, ted po singlu Shadow Of the Day by mohl být zas nějáký tvrdší co myslíte??:-)
No budeme vás informovat.

Jak ma Nový rok tak po celý rok

2. ledna 2008 v 8:34 | White_Angel
Všem se chceme moc omluvit že jsme za nás a za náš blog nepopřáli fandům k Vánocům a na Silvestra, ale jaksi, nikdo z nás se neměl jak dostat na net. Tak aspon doufáme že jste měli bohatého Ježíška a že jste si užili Silvestra:-)

Jestli jste zůstavali na Silvestra doma a pustili si v hudební kanál óčko, všimli jste si, že od 20.00 tam běželo top 100 největších hitů za tento rok. Linkini tam samozřejmě nemohli chybět. Uspěli tam ze všemi třemi vydanými singly z MInutes To Midnight. A jak dopadli??

Shadow Of The Day - 44.místo
Bleed It Out - 8.místo
What I've Done - 2.místo

Myslím že to je opravdu skvělé umístění, 2.místo z top 100 je opravdu obrovský úspěch. A jestli jste zklamaní z toho že Linkini nebyli první, tak nemusíte... Naštěstí to nevyhráli Tokio Hotel, kteří skončili někdě hoooooodně vzadu:-) Jen pro informaci, 1.místo obsadila Nelly Furtado.

Určitě víte jaký byl rok 2007 a co všechno se v něm okolo Linkin Park odehrálo. Byl víc než bohatý a vydařený, tak myslím že em nebudu vypisovat jaký byl:-) Ale co nás pravděpodobně čeká v roce 2008?
- vydání Chesterovo sólo alba Dead By Sunrise
- turné Linkin Park po Evropě a USA
- vydání LIVE DVD from New Zeland
- další singel a klip z Minutes To Midnight

Možná jsem ještě na něco zapoměl, ale třeba si časem vzpomenu:-)
Co víc. Tak všem přeji za nás a náš blog do nového roku hodně štěstí a hlavně zdraví. Našim Linkin Park přejeme to samé a hodně další skvělé muziky jako doposud.......:-)