Chester si zlomil zápěstí při vystoupení!

17. října 2007 v 15:52 | White_Angel
Tak tahle šokující zpráva zaskočí asi všechny. A o co přesně jde?
14.10. kde LP vystupovali v Australském městě Melbourne si Chester zlomil zápěstí při vystoupení, když špatně došlápl na schod. Podle toho co jsem viděl ve videu spadl dozadu a nechal za sebou ruku, tím si zlomil pravé zápěstí.

Ale nebojte se, Chester vystoupení dokončil a dokonce lítlal po podiu jako by se nic nestalo ....(tu ruku měl samozřejmě trošku na bok..:-) ) Turné po Austrálii a Asii tak bude bez problému pokračovat!!!

Na oficiálním foru napsal Mike toto:

Jo jo, je to pravda. Chester si na melbournské show zlomil ruku. Bylo to hrozné, zlomil jsi ji zhruba po 4 skladbách a zbytek koncertu odehrál s vybouleninou a vypadal hrozně. Možná bude víc detailů o tom všem později, všechno co vy ted potřebujete vědět je to, že vystoupí na všech show které jsou v plánu a že se zúčastní všech setkání s kapelou. Díky za vaše ''brzy se uzdrav'' přání, budu mu je vyřizovat. Díky , Mike.


Díky LPtimes.com
se můžete podívat a i si stáhnout video, kde uvidíte Chestera jak mu například ruku ledujou, nebo jak zpíval když už se mu to stalo atd.... takže stahujte zde.

Jinak za linkinmaster.blog a za mě samotného přejeme Chesterovi brzké uzdravení.

Za překlad od Mikea moc děkuji stránce numb.mysteria.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama