Dvě dost zajímavé novinky!!!!

2. července 2007 v 11:55 | White_Angel
Dnes je zatím den dost zajímavý na novinky. Ta první je ta, že bylo upraveno CD Grey Daze-No Sun Today a ta druhá, že ještě tento rok asi LP vydají další CD!!!
Čtěte:
Jistě všichni znáte Grey Daze (první Chesterova kapela) a její dvě desky Wake Me a No Sun Today. A právě CD No Sun Today bylo upraveno. Konkrétně jenom zvuk, vokály byly ponechány.Zvuk ovšem není ve formátu MP3, ale ve formátu MP4. Jestli znáte songy od Grey Daze, sami usoudíte, že jsou super, tak se moc těším až si poslechnu lepší verzi. Stahovat můžete zde.
Druhá novinka vás bude asi určitě zajímat víc a nedělám si srandu. Na LPProjekt.com se objevila informace, že LP vydají tento rok další CD. Mysím že vás ale asi zklamu, protože se nejedná o další studiové album ani žádný remix neb tak, ale o 50ti minutový dokument s LP, kde by jsme se měli dozvědět úplně vše o natáčení desky Minutes To Midnight a taky něco víc. Datum by mělo být 18. září 2007. Zatím tato informace není potvrzená samotnými LP, ale asi to tak bude. Jak zjistíme víc, budeme vás informovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama