O koncertu v Praze

13. června 2007 v 15:37 | White_Angel
Takže jak jsme slíbili, tak sem hodíme něco o včerejším koncertu LP. Samozřejmě tohle nebude všechno, těch novinek o Praze bude ještě dost:-)
Takže k Sazce jsme se dostali tak v 18.45..... Už dávno předtím pouštěli, takže jsme nemuseli hodiny čekat ve frontách. Jelikož jsme měli lístky na sezení, neměli jsme strach že chytneme špatné místa.Jak jsme se dostali dovnitř, tak jsme chvíli slídili po Sazce a pak se usadili.
Koncert nakonec nezačínal v 19.30, ale asi 19.50, to nás ale ani nějak nepřekvapilo:-D Jako první nastoupila švédská skupina Blindside. Nastoupili celkem v dobré energii, ale přece jenom byla znát ta jejich neznámost. Odzpívali asi půl hodiny a pak byla chvilku přestávka.
Po přestávce nastupovala druhá předkapela trochu známější 30 Second To Mars. Zde už byla trochu lepší atmosféra, ale jak jste se určitě všude dočetli, zvuk u těchto dvou předkapel byl špatný. Zpěvákům při zpěvu nebylo vůbec rozumět. Při písničce The Kill, vlezl frontman skupiny mezi publikum a šel podél mantinelu tak do půlky Sazky, (zrovna tam jsme seděli my:-) ). Byl od nás asi tak 3-5 metrů. 30 Second To Mars zpívali asi do 21.10 a pak se odebrali na autogramiádu. Tam jsme ale nešli,tak vám nemůžeme říct,jaká byla.
Přestávka byla velmi dlouho. Sem tam začali lidé i pískat ale rychle se to zas utišilo.
Čas 22.00 a najednou zhasnou světla. Lidé začínají chápat co přichází. Koncert Linkin Park startuje.
V prostorách Sazky se ozývá zvuk startujícího One Step Closer a LP přicházejí na zcénu. Jako poslední přicházejí Mike s Chesterem a lidé se můžou zbláznit. Tentokrát to ale není žádný špatný zvuk, ale pořádný nářez. Zvuk kytar, bycích jde slyšet opravdu skvěle a Chesterův hlas byl opravdu ale opravdu VYNIKAJÍCÍ. Lidé v SAZKA ARÉNĚ stoupají a nikdo celý koncert ani chvíli nesedí.
Písničky v settlistu byli stejné akorát v jiném pořadí. Settlist serm ještě hodíme:-)
Tak to bylo zatím takové malé info. Později vám sem hodíme fotky, videa, komentář ke každé písničce atd.
Zatím se mějte hezky...:-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama