Nemají rádi nu-metal

1. června 2007 v 11:24 | Death-Angel
Na www.Blender.com je rozhovor s Chestrem a Mikem .Dozvíte se z něj, proč Chester a Mike nemají rádi označení nu-metal a jak se Chester setkal s Talindou . Tady něco je ale zbytek si už musite přeložit sami :-D
"Strašně nemám rád nu-metal," říká Bennington, "Nikdy jsem neměl rád skoro žádnou z oněch kapel - i když jsme byli přátelé." Shinoda se naproti tomu trochu mírní. "Není to tak, že bych ho neměl rád už z podstaty. jenom prostě nemám rád, když nám někdo říká, že tam patříme. Takoví jsme nikdy nebyli, akorát si nás tak lidi zaškatulkovali.
" Jak se setkal s Talindou:
V prosinci 2005 se Chester Bennington znovu oženil, tentokrát s bývalou playmate Talindou Bentley. O tři měsíce později se jim narodil syn, Tyler. "Možná to zní dost pochybně, ale nebyl to žádný flirt. Prostě jsem se s Talindou potkal na jednom večírku, řekl jsem si, že s touhle bych mohl být opravdu šťastný a tak jsem šel domů a rozvedl se se svojí ženou. Nechci říkat, že celé naše manželství bylo hrozné, ale podařilo se nám díky tomu vynést na povrch to nejhorší z nás obou.
" A jak se staví ke své předchozí tvorbě:
"Z dřívějších desek," říká Bennington nad feferonkovou pizzou, "je určitě cítit jistá nevyzrálost. Například One Step Closer. Jedinou zprávou téhle skladby je to, že se mi nelíbí, co někdo říká, a tak mě to štve. Takhle jsem si připadal už nejmíň milionkrát. Jednou ale vždycky přijde čas vyrůst a posunout se dál."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama