DOWNLOAD PRAHA + FOTKY a komentář k písničkám!!!

14. června 2007 v 15:57 | White_Angel |  Praha 2007
Tak konečně pro vás máme fotky, videa, settlist atd... No nebudu to moc natahovat:-D
Tracklist:
One Step Closer
Lying From You
Somewhere I Belong
No More Sorrow
Papercut
Points Of Authority
Given Up
Don't Stay
From The Inside
Leave Out All The Rest
Numb
Pushing Me Away
Breaking The Habit
In The End
Crawling
Bleed It Out

Little Things Give You Away
What I've Done
Faint
Taky se samozřejmě můžete mrknout na videa na youtube přímo tady. Jejich tam dost..:-)
Jinak na www.linkin-inside.com je audio koncertu ke stažení ve formátu mp3. Kvalita je zas hodně špatná, ale i tak, je to přece záznam z Prahy tak to musíte mít ne:-)
Fotky z Prahy najdete v naší GALERII pod názvem PRAHA 2007. Jinak máme ještě spoustu fotek z mobilu, ale ty jsme ještě nestihli sem hodit, ale slibujeme že je sem dáme:-).
Komentář k písničkám a ke koncertu:
One Step Closer:
22.00 a v Sazka Aréně zhasínají světla. V hale začíná naprostý řev lidí a pomalu se rozjíždí One Step Closer, na podium přichází Brad s Phoenixem a lidé začínají šílet, protože ví co je čeká, chvilku na to se na scéně objevuje Mike následovaný Chesterem a lidé se už neovládají. Celá SAZKA si stoupá a neposadí se už celý koncert. One Step Closer se rozjel naplno a Linkini do toho daly opravdu velké grády.Zvuk je totálně perfektní a Chesterovy jde rozumět každé slovo.Celá SAZKA Aréna zpívá a Linkini hrají jak bohové.
Lying From You:
Hned po prvním songu nastupuje jako další Lying From You, Mikův rap byl naprosto skvělí a Chesterův refrén se ozýval v Sazce nádherně. Není prostě co vytknout.
Somewhere I Belong:
Další rychlý nástup dalšího songu. Somewhere I Belong začínal krásným intrem jak např. na Rock Am Ring 2004. Lidé samozřejmě zpívají co jim hlasivky stačí. Po tomto songu nastává malinkatá pauza a lidé začínajá skandovat Linkin Park, Linkin Park… Mike poté začne mluvit na diváky a začíná intro k písničce No More Sorrow.
No More Sorrow:
A už začíná hrát No More Sorrow a Sazka pořádně dunět. Tento nářez si nechtěl nechat ujít nikdo a jenom jsme viděli blikající fotoaparáty, natáčení na mobily atd. Když Chester začal řvát, bylo to něco nádherného. V mezihře nechává zpívat diváky a chválí nás slovy ,, That's Right''…. A pak znovu přichází na řadu Chezzyn, písnička pomalu končí a v závěru Chester přeřve celou Sazku. Prostě paráda.
Papercut:
Hned přichází na řadu Papercut, můžeme znova slyšet nádherné intro, které po chvíli přejde do normálu.Tahle písnička byla opravdu vynikající, Linkini do ní nasadili obrovské grády a jela naplno. Až z toho běhal mráz po zádech.
Points Of Autority:
Tato písnička měla perfektní rozjezd, napřed začala bez Mikeova rapu, po chvíli se však Mike rozjel a už to jelo. Byla to nádhera slyšet i tak staré písničky jako Points Of Autority. Písnička měla navíc i opravdu skvělé zakončení písničky, podobné outro jak např. RAR 2004.
Given Up:
Na chvílí nastalo ticho, ovšem najednou se rozjíždělo intro, které všichni moc dobře znali. Given Up se rozjel a lidé začaly v Sazce pořádně skákat. Zde Chester dával svým hlasivkám opravdu dost zabrat, ale zpíval, jako by mu to vůbec nevadilo. Písničku vyzpíval na jedničku.
Don't Stay:
Všem dobře známý Don't Stay se rozjíždí přesně jak na CD Meteora a lidé mávají rukama nahoře stále dopředu a dozadu.Dobrý nářez.
From the inside:
Další pecka From The Inside začíná opět nádherným intrem které přejde na tvrdý song. Lidé doslova nasávaly nádherný zvuk kytar a pomalého zpěvu. V refrénu bylo opravdu zbytečné se pokoušet někomu něco říkat, protože by vás určitě neslyšel. Chester lítá na podiu ze strany na stranu a vychutnává si publikum. Po tomto songu opět nástává ticho a lidé zase skandují Linkin Park,Linkin Park, Linkin Park…
Leave Out All The Rest:
Mike si sedá za piano a Chester zůstává stát na místě.V Sazce zhasinájí světla a lidé rožínají své mobily, zapalovače atd. Kompletně celá Sazka svítí mobilama a vším možným co lidé u sebe měli. To byla krása na kterou málo kdo zapomene. Chester to navíc ještě okomentoval slovy, že to tam najednou vypadalo jak v Galaxii, samozřejmě po tomto hned se Sazka rozsvítila ještě víc a bylo to opravdu jak v Galaxii. Při pohledu na tu krásu jste si opravdu připadali jak ve vesmíru. Leave Out All The Rest začal hrát a jenom šlo slyšet tu nádheru. Myslím že tam nebyl člověk který by nezpíval.
Numb:
Hned potom přišel na řadu Numb. Když lidé uslyšeli že začíná hrát, nastal v Aréně naprostý jekot, vřískot a lidé se mohli zbláznit. Měli jsme dost problémy abychom se vůbec ubránili řevu nějakých mladých holek co seděli za náma :-) . Numb zněl překrásně a taky to diváci dali Linkinům pořádně najevo.
Pusching Me Away:
Hned z Numbu jsme slyšeli nádherné piano Mikea, který začal hrát písničku Pusching Me Away. Nic jiného nehrálo než Mike na piano a Chesterův hlas a samozřejmě celá SAZKA ARÉNA. Nejpomalejší song večera byl překrásný.
Breaking The Habit:
Na tento song jsem so opravdu hodně těšil (samozřejmě že jsem se těšil na všechny :-) ) ale tady jsem se hlavně těšil na intro kde Mike opět hraje na piano a Chezzyn zpívá první sloku a refrén. A taky to tak bylo. Mike začal hrát a Chester do toho zpívat začátek + refrén Breaking the Habit a řeknu vám, že to byla taková nádhera, že něco tak dokonalého zažijeme jen málo kdy. Breaking The Habit byl odehraný přímo skvěle a v mezihře kde Chester řve, jsme mohli vidět, jak si stále Chester rozvíjí své hlasové možnosti.jeho zpěv neměl chybu.
In the End:
Jeden z nejznámějších songů In The End začal znít Arénou a lidé bouřili, že to muselo být slyšet až na Václavské náměstíJ. Další hodně starý song si lidé vychutnávali až do poslední sekundy. V druhé mezihře nechali LP zpívat diváky a ti je opravdu nezklamali. Všichni zpívaly co mohli.
Crawling:
Lidé bouřili že ani nebylo slyšet vlastního slova, najednou začal hrát Crawling a všichni jako by chytili druhý dech. Crawling byl naprosto úchvatný a lidé doprovázeli každé Chesterovo slovo od slova. Chvíli zpívali diváci a hned na to zas Chester. Prostě NÁDHERA.
Bleed It Out:
Když začal hrát Bleed It Out, všichni lidé začali tleskat a tohle tempo vydrželi celou dobu. Bylo to jako když prší, zvuk tleskajících 25 000- 30 000 diváků byl naprosto ohromující. V mezihře Chester vyzíval diváky, aby se přidali a zpívaly všichni společně a pomohli mu. Jednu větu zazpíval on a to samé chtěl po divácích. Takže napřed zpíval on a pak natáhl mikrofon do hlediště a celá SAZKA Aréna samozřejmě doprovázela - I Bleed It Out…
Little Things Give You Away:
Po Bleed It Out najednou Linkini zmizeli. Všichni se začali divit a bouřit. Celá SAZKA opět vyvolávali Linkiny protože veděli, že to ještě není konec. Netrvalo to ani 2 minuty a už byli zpět. Tentokrát s dalším pomalejším songem Little Things Give You Away. Zněl překrásně, přesně jak na Minutes To Midnight akorát se zpívajícím davem lidí.
What I've Done:
Song na který asi čekal každý,byl tu.Chester chvíli mluví, děkuje hlavně divákům a taky říká, že Praha je nádherné město :-) a pak řekne: This song is call What I've Done. Mike si sedá za piano a začíná hrát. Už se ani nedá popsat, jak lidé bouřili, ječeli, pískaly…:-) Celá SAZKA Aréna na nohou, ruky zdvihlé nahoru a už jste jenom přemýšleli, jestli v tom všem uslyšíte vůbec zpěv Chestera.What I've Done byl nádherný a nebyl tam nikdo, kdo by nezpíval ani jednu sekundu.
Faint:
Po obrovském jekotu lidí začal hrát všem známý a nadupaný Faint. Všichni věděli že tohle je poslední písnička a rozhodně si ji každý pořádně užil. Lidé zpívali s Mikem i s Chesterm, celá Sazka duněla dupotem, tleskáním a řevem. Když Faint končil, všichni věděli, že neskončí normálně jak na CD Meteora, ale perfektně tvrdým outrem, ve kterém LP hráli tak tvrdě, div nespadla celá Sazka. Chester do toho řval část refrénu- I won't be ignored a opravdu se do toho pořádně opřel. Zpíval pekelně tvrdě, tak, jak ho všichni známe. Faint končí a s ním i celý koncert Linkin Park. Všechny v tu chvíli přepadne pocit smutku, protože nevěří, že už je to za námy :-( Lidé ještě zkouší vyvolávat Linkiny aby se vrátili a ještě něco zahráli, ale to už nepomohlo. Ale všichni se s nimi rozloučili, tak jak si to LP zasloužili. Obrovským potleskem, jekotem atd. Celý koncert lidé na sezení stály a vychutnávaly si to přesně jak lidé u podia. Linkini zamávali celé hale, Rob samozřejmě házel paličky do hlediště, Mike děkoval celé Sazce, Chester se klaněl, no prostě bylo to něco, na co určitě nikdo z nás nezapomene.
Celkové zhodnocení koncertu:
Tento dlouho očekávaný koncert byl přesně takový, jak ho všichni čekali, tzn. DYNAMICKÝ, ENERGETICKÝ, PERFEKTNÍ, SKVĚLÍ, NÁDHERNÝ, NEZAPOMENUTELNÝ atd….:-) Myslím že není nikdo, kdo by byl zklamán. Linkin Park si koncert totálně užívaly a co bylo opravdu profesionální od nich, je to, že se nechovali jak nějaké superhvězdy, ale jak normální lidi, co milujou svou práci. Koncert v Sazka Aréně byl opravdu nezapomenutelný a vynikající. Ani se to nedá prostě popsat jak byl superJZvuk byl vynikající a Chester předvedl nadprůměrný výkon.
No, tak doufejme, že se zas k nám někdy naši Linkin Park vrátí…:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | Web | 10. června 2008 v 23:27 | Reagovat

praha byla božíííííííííí !!! Tak doufám, že v brně nezklamou :D ale snad neee, to oni neuměěěj ♥

2 kvihwgpqij kvihwgpqij | E-mail | Web | 23. dubna 2009 v 4:25 | Reagovat

trjbrv  <a href="http://crktmetlsmmg.com/">crktmetlsmmg</a>, [url=http://ngbxyaksyqut.com/]ngbxyaksyqut[/url], [link=http://icwpyrbsqzfo.com/]icwpyrbsqzfo[/link], http://viknttuofgev.com/

3 kpjofgwb kpjofgwb | E-mail | Web | 22. května 2009 v 10:37 | Reagovat

uJkSEW  <a href="http://plrptcftrtfz.com/">plrptcftrtfz</a>, [url=http://lnzqtgbfsoud.com/]lnzqtgbfsoud[/url], [link=http://geasacxvjpkv.com/]geasacxvjpkv[/link], http://udmqeqdqyqwp.com/

4 ndfxdsjimnn ndfxdsjimnn | E-mail | Web | 28. května 2009 v 21:33 | Reagovat

lS3Cxw  <a href="http://aobdfuzdkikc.com/">aobdfuzdkikc</a>, [url=http://ucnvvmryfhdw.com/]ucnvvmryfhdw[/url], [link=http://bvuwvzasutrw.com/]bvuwvzasutrw[/link], http://jnmevfsegzao.com/

5 fmopotb fmopotb | E-mail | Web | 7. června 2009 v 12:51 | Reagovat

HC51xl  <a href="http://mdicgrmznkrp.com/">mdicgrmznkrp</a>, [url=http://fgspghjpawnv.com/]fgspghjpawnv[/url], [link=http://dbteduqcxwbo.com/]dbteduqcxwbo[/link], http://jahwrttgnbls.com/

6 otdaepgq otdaepgq | E-mail | Web | 16. června 2009 v 21:20 | Reagovat

hVN5qS  <a href="http://ekstrfrbpuxh.com/">ekstrfrbpuxh</a>, [url=http://xjeaszrkzocp.com/]xjeaszrkzocp[/url], [link=http://zdejuabqhvmf.com/]zdejuabqhvmf[/link], http://hvbzycpwwxko.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama