Květen 2007

Zítra ROCK AM RING 2007!!!!!!!!

31. května 2007 v 11:26 | peca- White_Angel
Zítra je velký den....... Zítra se můžeme těšit na ROCK AM RING 2007!!!!!!!!
Již zítra vše začne a všichni máme možnost tuto velkou akci sledovat.přímo ZDE .Rozpis celé tento velkolepé akce najdete TADY .
Záznam koncertu by měl být na Německé MTV v neděli.
Sobota 2.6 2007
20:30 CET - Kaiser Chiefs Live
21:00 CET - Rock AM Ring Highlights
21:30 CET - Evanescence Live
Neděle 3.6 2007
20:30 CET - Good Charlotte Live
21:00 CET - My Chemical Romance Live
21:30 CET - Rock Am Ring Highlights
22:00 CET - Essential Linkin Park
22:30 CET - Linkin Park Live
Já nevím jak vy, ale my už se nemůžeme dočkat.....:-) No hned jak bude nějáký download tak ho sem na 100% hodíme.

Super-Fun Minutes To Midnight

30. května 2007 v 10:27 | Deth-Angel
Nepředpokládám, že by většina z vás měla takový balík prachů, aby jste si mohli dovolit super-fun speciální edici alba Minutes To Midnight. A proto doufám, že tohle oceníte.

Naštěstí díky digitálním fotoaparátům a podobným moderním, technickým vymoženostem máme možnost nahlédnout, alespoň na některé stránky z knihy, která je součástí tohoto balíčku:
uložit cil jako.....

Linkin Park-My Reason

29. května 2007 v 21:12 | Death-Angel
Tenhle song se mi tak líbí že jsem ho sem musel dát :-D
Linkin Park-My Reason

Videografie-LP

29. května 2007 v 20:54 | Death-Angel
Rok: Duben 2007
Album: Minutes To Midnight
Režie: Joe Hahn

Video pojednává o tom co jsme jako lidstvo udělali světu. Kapela hraje uprostřed kalifornské pustiny a mezi záběry na členy Linkin Park jsou vsunuty střihy, na nehezkou historii naší země. Vidíme havárie ropných tankerů a ekologické problémy modré planety, světové války, nejznámější světové diktátory, dokonce i záběry z teroristického útoku z 11. září 2001, kdy v jenom záběru vidíme ještě stojící budovy Světového obchodního centra a o okamžik později už jen k zemi se řítící sutiny. Na několika místech můžeme zahlédnout i prostřihy na vnitřek hodinového stroje, který je bezpochyby odkazem na ,,hodiny zkázy". Hahnův mistrovský kousek.

Numb/Encore

Rok: Září 2004
Album: Collision Course
Režie: Kimo Proudfoot

První a taky jediné video z desky Collision Course, kde Linkin Park své síly spojili s raperem 'Jay-Z' Carterem. Jedná se v podstatě o záznam z jejich prvního společného koncertu, který je prokládán nejrůznějšími částmi nahrávání alba a vzpomínkami na vzájemnou spolupráci. Za Numb/Encore získali i cenu Grammy v kategorii o nejlepší rap/zpěv kolaboraci.

Breaking The Habit

Rok: Duben 2004
Album: Meteora
Režie: Joe Hahn

Video se zabývá lidmi a jejich životem. Na začátku můžete vidět mrtvého Chestera (pokud ho poznáte) a jeho duši, která vyletí z těla a začne létat po okolí, zastaví se u dívky, kterou nejspíš štve práce protože po šéfovi začne házet rajčata. Pak jde vše pozpátku a dívka se (pozadu vrací zpět domů). Chester ožije a padá nahoru na nějáký mrakodrap, kde skupina hraje.

From The Inside

Rok: Listopad 2003
Album: Meteora
Režie: Joe Hahn

Video začiná vzpourou, někde před pražskou Loretou. Chester s Mikem prochází vzbouřeným davem a všichni do nich strkají a žduchají. Mezitím malý, asi osmiletý chlapec vychází z domova do ulic a také prochází mezi lidmi, má strach. Kapela hraje uprostřed vzbouřeného davu a chlapec se k nim pomalu dostává, bojí se a proto zakřičí. Všechny lidi, kromě kapely to srazí k zemi, domy se začnou bortit a země se třese. Video končí tím, že chlapec přestane řvát a začne se usmívat. Joe Hahn řekl, že video v zásadě zobrazuje něčí moc.

Numb

Rok: Září 2003
Album: Meteora
Režie: Joe Hahn

Záběry k tomuto videoklipu se natáčely koncem června v Praze, ještě předtím než Chester Bennington onemocněn a kapela byla nucena zrušit své evropské turné. Chester scény pro video natáčel v gotickém First Congregational Church v Los Angeles po tom, co byl propuštěn z nemocnice a co mu to jeho zdravotní stav jen dovoloval . Během sobotní show Summer Sanitarium v Torontu začal Mike mluvit o novém singlu. Řekl, že chodí na message boards LP.com a LPU.com a čte tuny dotazů od fanoušků týkající se výběru třetího singlu z Meteory. ,,Někdy Linkin Park nedostanou na výběr při volbě dalšího singlu. 'Numb' byl vybrán nahrávací společností." Dále pokračoval, že Warner Music vybrala "Numb" jako další singl proto, že ohromující počet lidí na message boards žádalo o to, aby byl právě on dalším singlem. Nakonec řekl, že fanoušci třetí singl prakticky dostali vybrat.

Faint

Rok: Květen 2003
Album: Meteora
Režie: Mark Romanek

Toto video je pro kapelu dost odlišné. Obsahuje její vystoupení na jevišti před asi tak 600 fanoušky, kterých se ale zdá být víc jak tisíc. Osvětlení je tmavé, jen osvětlené žárovkami pohybujících se po délkách stěn, což dává videu hnědé zabarvení. Ještě odlišnější je pro kapelu to, že video je natáčeno od jejich zad, takže tváře Linkin Park narozdíl v jiných videjích jen stěží rozeznáte, krom toho, když se otočí na stranu nebo když jsou bráni kamerou seshora. Chester není ukázán až do mírné části bridge, jak kráčí směrem od diváků a doslova ječí. Zbytek kapely není viděn až do posledního refrénu, v kterém na ně vyšlehnou světla a Linkin Park se objeví, jak vystupují před starou strženou zdí, která vypadá jako by byla doslova vytržena z budovy.

Somewhere I Belong

Rok: Březen 2003
Album: Meteora
Režie: Joe Hahn

První videoklip z jejich druhého studiového alba Meteora, byl sázkou na jistotu, kdy po precizním doladění skladby přišel i v zásadě precizní, ale také zárveň klasický klip. Somewhere I Belong je totiž v mnoha ohledech stejný jako jejich předchozí, a asi nejznámější video ke skladbě In The End. Tentokráte však videoklip ukazuje Chestera, který se propadá do svého snu, nebo přestněji do postele. Chester se tak ocitá se zbytkem kapely uvnitř své postele. Mike je zase uprostřed místnosti plné zakuklenců, v kápích. Postel začne hořet a kolem skupiny prochází (migrují) roztoči, blechy a další různí paraziti, kteří nám požírají v noci zbytečky kůže. Video skončí tím, že se postel sama od sebe uhasí a Chaz spí dál.

It's Goin' Down

Rok: Leden 2002
Album: X-ecutioners: Built From Scratch
Režie: Joe Hahn

Song i videoklip jsou od skupiny X-ecutioners a ne od Linkin Park. Ve videu hostuje Mike Shinoda, Joe Hahn, Rob Bourdon, Phoenix Farrell a kytarista skupiny Static-X, Wayne Static. Chester a Brad jsou sice v klipu také, ale jenom chodí a hýbou se v pozadí, mezi ostatními lidmi. Klip je pojatý jako komornější koncert, okořeněný o pár triků, blurrů, poklepávání do kamery apod. Joe Hahn a X-meni předvádí se samply jeden z jejich nejlepších výkonů vůbec.

Pts.Of.Athrty

Rok: Červen 2002
Album: Reanimation
Režie: Nathan Cox & Joe Hahn

Video bylo jako první vůbec, kompletně natočené CGI animační technologií, která byla použita ve i filmu Final Fantasy - The Spirits Within. V klipu jde o souboj dvou futuristických ras na jakési ledové planetě. Členové skupiny (spíše jejch hlavy) jsou pak připojeny do válečných robotů jedé z válčících ras a bojují po jejich boku. Na konci příběhu, kdy už strana "těch zlých" vyhrává se z napadeného města vysunou obrovská chapadla a "záporáky" zničí. Poslední záběr se pak věnuje zachráněnému městu.

Points Of Authority

Rok: 2001
Album: Hybrid Theory
Režie: Nathan Cox

Sestřih koncertů doplněný o záběry z DVD Frat Party At The Pankake Festival. Video mělo být pouze bonusovou součástí DVD, ale vysílala ho i MTV a Points Of Authority se dostalo do celého, širého světa. V klipu vidíme členy Linkin Park hrát, bavit se, dělat kraviny. skládat hudbu apod.

In The End

Rok: Červenec 2001
Album: Hybrid Theory
Režie: Nathan Cox & Joe Hahn

Jedná se o nejspíš nejznámější a nejůspěšnější video Linkin Park. Částečně hrané a částečně CGI aniomované video se odehrává v poušti a na soše, která stojí uprostřed té pustiny. Mike rapuje dole pod sochou, nad ním létá velryba a kolem něj začínají během toho růst květiny a tráva. Chester zatím zpívá své části na vrcholku obrovské sochy. Během druhé části songu se nad pouší strhne bouře, vše se začíná probouzet, chrliče a sochy se začnou pohybovat, puklinami vylétávají netopýři. Na konci klipu se mračna roztrhají a je vidět nádherná rozkvetlá krajina a velryba odlétá pryč.

Papercut

Rok: Duben 2001
Album: Hybrid Theory
Režie: Nathan Cox & Joe Hahn

Video bylo původně určené pro Velkou Británii, ale zase se tak nějak dostalo do celého světa. V klipu vidíme skupinu přícházet do plesnivého a moly prožraného pokoje, kde se usadí a začnou hrát. Jedná se o jakýsi strašidelný pokoj, protože se v něm hýbou věci, které by se hýbat neměli a všechno dostává jakýsi strašidelný nádech. V prostřizích je vidět ještě druhý pokoj s jakousi zahalenou postavou, která se snaží dostat ven. Z pokoje přilétá ke kapele hmyz, vážky a podobný bordel.

Crawling

Rok: Duben 2001
Album: Hybrid Theory
Režie: Bratří Strausové

V pořadí druhý klip k debutovému albu Linkin Park, se soustředí na problémy jedné mladé dívky (hraje ji Katelyn Rosaasen). Dívka je zneužívána svým otcem a uzavírá se do vlastního světa, kde chce uprchnout problémům a pošklebkům druhých. Skupina zatím hraje v ledové mísnosti, která symbolizuje onu beznaděj. Chester jako by děvče uklidňoval a její sevět se nějak propojí s tím ledovým, ve kterém kapela hraje. Dívka se postupně dává do hromady a její stav se lepší a led se rozpouští. Zajímavostí je, že Linkin Park původně chtěli, aby video mělo špatný konec, ale nakonec přes domluvu se studiem, má klip závěr o něco optimističtější.

One Step Closer

Rok: Září 2000
Album: Hybrid Theory
Režie: Gregory Dark

První videoklip Linkin Park vůbec, se odehrává v podzemí, možná v tunelu metra. Dívka s chlapcem sledují muže v kutně a kápi, který vchází dolů do tunelu, kde cvičí, skáčou a létají ninjové, a kde samozřejmě hraje i skupina. Zajímavostí je, že se v tomto klipu neobjevil baskytarysta Phoenix Farrell, který byl v té době ještě na turné se svou původní kapelou. Linkin Park se po natočení klipu vyjádřili, že se jim v podzemním tunelu špatně dýchalo a byli hodně rádi, že je natáčení konečně za nimi.


Ikony

29. května 2007 v 20:44 | Death-Angel
.::AIM Icons - LP/Jay-Z::.
-----
-----

.::AIM Icons - Meteora::.

-----
-----

.::AIM Icons - Faint::.

------
------
------

.::AIM Icons - Reanimation::.

------
------
------

.::AIM Icons - Live In Texas::.

------
------
------
------
------

.::AIM Icons - Revolution 2004::.Linkin LADY

29. května 2007 v 20:18
Anna Shinoda
Linsey Farrell
Vanessa Evigan
Elisa Delson
Karen Hahn
Samantha Bennington
Talinda Bennington

Total Linkin-Broken Glass

29. května 2007 v 14:25 | Death-Angel
A je tu další pisnička z Total Linkin!!!!! Nyni to je Broken Glass!!! Jsou to good songy ,škoda ale že jsou tak těžko dostupný :( Je to zase na Youtube.com Podívejte se zde.

Linkin Park- Collision Course

29. května 2007 v 13:31 | Death-Angel
Collision Course - Rok vydání: 2004
Produkce: Mike Shinoda
CD
01 Dirt Off Your Shlouders/Lying From You
02 Big Pimpin'/Papercut
03 Jigga What/Faint
04 Numb/Encore
05 Izzo/In The End
06 Points Of Authority/99 Problems/One Step Closer
DVD
01 Dirt Off Your Shlouders/Lying From You
02 Big Pimpin'/Papercut
03 Jigga What/Faint
04 Numb/Encore
05 Izzo/In The End
06 Points Of Authority/99 Problems/One Step Closer
Toto remixové album má na svědomí hlavně MTV, která vyzvala Jay-Z, aby si vybral skupinu, se kterou by zremixoval nějaký svůj song. Jay-Z si vybral LP, sešli se ve studiu a dali dohromady remix Numb/Encore. Jelikož se jim spolupráce líbila, zremixovali další písničky. Vzhledem k tomu, že na album je toho trochu málo, následně nahráli i svůj koncert v Roxy Theatre a vydali i DVD.
Obal:
Přední strana:
CD- Linkin Park -Collision Course stahujte zde.

Minutes To Midnight- DVD specialni edice

28. května 2007 v 21:34 | Death-Angel
Chodí jsem dotazy, jestli je na Minutes To Midnight i DVD.Ano je!!Ale jenom ve specialni edici.Bližší informace máte zde :-D
DVD speciální edice alba bude obsahovat:


* Všechny skladby ve formátu 5.1
* What I've Done (Video)
* Making of ''Minutes To Midnight''
* Making Of ''What I've Done'' Video
* What I've Done Vyzvánění
* Galerii fotografií
* Booklet ve formátu PDF
* Šetřiče a texty všech skladeb


Datum vydání:
15. května 2007 - USA
14. května 2007 - Evropa
Budou asi TŘI verze alba až vyjde,... Standartní Edice; Speciální Edice: CD + "making of" DVD combo v malém svázaném balíčku (ve tvaru malého denníku), a; VELKÁ KNIHA, velikosti knihy "Making of Meteora"--je obrovská, s úžastnými, velkými fotkami a všemi informacemi o výrobě alba, PLUS má v sobě CD + "making of" DVD. Tahle verze je o něco dražší, ale stojí za to...

Linkin Park se vraci na první misto!!!!!!

27. května 2007 v 21:40 | Death-Angel
LP je první!!!!!!!!!!! Konečne je před Tokio Hotel!!!! Doufám že to dlouho vydrží a prosím vás aby jste mi toto splnili a taky hlasovali :-D Hlasujte zdarma ZDE
Děkuji..

Total Linkin- My Reason

27. května 2007 v 21:29 | Death-Angel
Na youtube.com jsem našel písničku My Reason z alba Total Linkin!!! Tu jen tak neuslyšíte.Je Opravdu super!!!! Je tam ukázka z nějakého Death Note AMV:-D hlavni je ale ta písnička. podivejte se zde.....

Download - Meteora

27. května 2007 v 20:54 | Death-Angel

Linkin Park - Meteora (2003)

07.02.2007
1. Foreword
2. Don't Stay
3. Somewhere I Belong
4. Lying From You
5. Hit The Floor
6. Easier To Run
7. Faint
8. Figure.09
9. Breaking The Habit
10. From The Inside
11. Nobody's Listening
12. Session
13. Numb

http://rapidshare.com/files/9432012/Justice__LP-M.rar

heslo: www.ortam.info

Uspěch Minutes To Midnight-Chester Bennington

27. května 2007 v 20:50
Zpěvák Chester Bennington řekl, že přestože od desky očekávali hodně, nikdy nepředpokládali, že bude mít tak obrovský úspěch. "Všichni jsme na tuhle desky hrozně moc hrdí a doufali jsme, že si povede dobře. Takže jsem říkával, že když za první týden prodáme tak 250 tisíc kusů, budu moc šťastný. Ale šest set dvacet a něco tisíc za první týden, to je skoro neuvěřitelné, zvlášť v současné době. Tohle se už dneska moc často nestává. Nedokážu to ani přesně popsat, zkrátka máme nejlepší fanoušky na světě." Pro připomínku, Meteory se za první týden prodalo 810 tisíc kusů, ale tehdy to nebylo po tak hrozně dlouhé pauze a navíc se tou dobou ještě tolik nepřepalovalo.

Styles Of Beyond

27. května 2007 v 15:26
Před nedávnem se Mike Shinoda zmiňoval o novém albu Styles Of Beyond, které by mělo vyjít letošního roku. Prohlásil taky, že s nimi pracoval na několika skladbách (jako producent) a na jedné z nich hostuje i jako vokalista. Mixtape má vyjít v nejbližších dnech (asi opět v mixu od Green Lanterna).

Na SOBCentral.com se pak objevily detaily o songu s Mikem. Jeho název zní Second 2 None, produkuje AND a hostuje zmíněný Mike Shinoda.
Pokud chcete z mixtape, která má název Razor Tag, menší ochutnávku nahlédněte do jejich multimedia sekce.

A je to tu!!!! Dnes startuje LP Tour!!!!!!!!

24. května 2007 v 13:02 | peca- White_Angel
Dnes je den na který jsme všichni dlouho čekali. Začíná LP tour po Evropě. Dnes mají Linkini vystoupení v Dánsku ve městě Copenhagen. Jakmile budou nějáké informace, download atd. z tohoto koncertu, hned ho sem hodíme.
Tady je znova celý plán LP na turné po Evropě:
Květen. 24 - Copenhagen, Denmark - Forum (headlining)
Květen. 25 - Stockholm, Sweden - Globe
Květen. 27 - Hamburg, Germany - Colorline Arena (headlining)
Květen. 28 - Landgraaf, Holland - Pinkpop Festival
Květen. 30 - Paris, France - Bercy (headlining) -
Červen .1 - Nurburgring, Germany - Rock AM Ring
Červen .2 - Nuernberg, Germany - Rock IM Park
Červen .8 - Lisbon, Portugal - Alive 2007
Červen .9 - Donington, UK - Download Festival
Červen .11 - Zurich, Switzerland - Hallenstadion (headlining)
Červen .12 - Prague, Czech Republic - Sazka Arena (headlining)
Červen .13 - Chorzow, Poland - Stadion Slaski, LP as Special Guest on Pearl Jam date
Červen .15 - Venice, Italy - Heineken Festival
Červen. 16 - Nickersdorf, Austria - Nova Rock Festival

Fonty-LP

24. května 2007 v 12:34 Fonty-Download
Soubory nejprve stáhněte (buď pouhým kliknutím na odkaz nebo prvým tlačítkem a "Uložit cíl jako") poté je rozbalte v programu WinZip a zkopírujte do podadresáře Fonts v adresáři Windows.
Font1
Font2
Font3
Font3
Font3
Font3

Minutes To Midnight-celosvětový prodej alba

24. května 2007 v 12:11
Podle ČSN IFPI si Minutes To Midnight na českém trhu vede v prvním týdnu prodeje víc než skvěle. Linkin Park obsadili první místo a v celém světě je situace téměř stejná nebo alespoň podobná. Nejhůře si, zdá se, vede v Belgii kde je i na tak slušné osmé příčce. Na předběžnou tabulku můžete nahlédnout přes Wikipedii. Neni to sice úplně stoprocentní, ale pro obrázek to stačí.

Co se týče celosvětového prodeje tak se za první týden prodalo přibližně 1 026 769 kopií alba Minutes To Midnight. Takže doufám že se CD Minutes To Midnight bude ještě hodně dlouho dobře prodávat :-D

Linkin-Inside

23. května 2007 v 14:27
Na Linkin-Inside.com za posledních několik dní přidali pár videí, které by vám rozhodně neměli uniknout. Prvním z nich je Making of "What I've Done" video ve vysoké kvalitě (rip z DVD) o velikosti 224 MB. Druhé je záznam z Jimmy Kimmel live show, kde Linkin Park zahráli v House of Blues singl What I've Done (formát mp4 38,6 MB). Poslední třešnička na dortu je pak kompletní záznam vystoupení pro kanál 4, kde Linkin Park zahráli 3 nové songy (WID, NMS a GU) a starší pecku Numb.
Videa jsou ve velice dobré kvalitě a jsou ve formátu m2v.

XERO

22. května 2007 v 22:18 | White_Angel
XERO
1)Fuse- ( 2.99MB)
2)Stick N´Move- (2.50MB)
3)Rhinestone- (3.33MB)
4)Reading My Eyes- (2.69MB)
Chcete tyto songy???? My vám je rádi pošlem, stačí když tady necháte ICQ
Xero je první první,co mohli LP vyprodukovat.Tenkrát nebyli v takové sestavě jako dnes,s Chesterem se ještě neznali,vokály před chesterem zastupoval Mark ,ktery přestal zpívat,ale do teď je manažerem skupiny.