Duben 2007

Konečný tracklist Minutes To Midnight

3. dubna 2007 v 17:10
A je tu konečný tracklist nového CD Minutes To Midnight a bohužel vás zklamu tím, že tam bude nakonec jenom 12 písní. NA albu budou ještě 2 bonusové tracky ale jenom pro členu US. Sice to teda nebude těch 17 songů nebo kolik LP slibovali, ale i tak se máme určitě na co těšit.
01. Wake
02. Given Up
03. Leave Out All The Rest
04. Bleed It Out
05. Shadow Of The Day
06. What I've Done
07. Hands Held High
08. No More Sorrow
09. Valentine's Day
10. In Between
11. In Pieces
12. The Little Things Give You Away

13. Secret ITunes Exclusive (Pre-Order Only)
14. Secret ITunes Exclusive #2
Na italské stránce o linkinnech se objevil download písničky Valentine's Day. Je to ale jenom piano instrumentals, tak si nemyslete že to je normální písnička:-) Jinak je ale moc krásná a relaxační. Stahujte zde

LPTV epizoda 4

3. dubna 2007 v 17:03
A máme tu další epizodu LPTV. Tentokrát v ní můžeme vidět jak LP cestovali po Evropě a můžeme v ní i uvidět, malinký kousek z natáčení klipu From The Inside. Mike akorát jenom řekne že tento klip točili v Praze v ČR ale aspon i malá zmínka o nás:-)
Mrkejte zde

Cover je hotový!!!

2. dubna 2007 v 21:40
Mike tuto informaci potvrdil na FM myspace blogu. Cover (obal) na album je hotový. Cover vypadá jak na www.linkinpark.com Myslím, že vypadá super, ostatně jako každý jejich cover:-)
Jen se mrkněte:

Fotky z What I've Done a download

2. dubna 2007 v 21:12
A je to tu. Už si můžete stáhnout i klip písničky What I' ve Done. Stahovat ho můžete na www.linkin-inside.com a nebo se na něj jen podívat zde .
Dále se pak můžete mrknout na několik fotek z klipu přímo tady . Je jich celkem hodně a jsou super. Škoda jen, že jsou v malé velikosti
Poslední novinkou je, že se nám podařilo sehnat kvalitnější zvuk písně What I've Done. TAK STAHUJTE ZDE

What I' ve Done, full mp3 ke stažení!!!

1. dubna 2007 v 13:45
Je to tak, už si můžete stáhnout song What I've Done a celý. Song má oficiálně do TV, rádií atd. vyjít zítra 2.dubna ale tak samozřejmě na internetu je vždycky všechno dřív:-) Song zní nádherně. Linkini opravdu dřeli a výsledky jejich práce jsou opravdu znát. A je to přesně tak jak říkali. Je to úplně jiný styl ale jsou to pořád oni. Jinak ta fakt říct nejde:-) Jsme si ale na 100% jistí, že se vám bude líbit. Je opravdu super. Budete ho poslouchat pořád dokola věřte nám:-)
Stahovat ho můžete ZDE

POZOR, lístky na koncert v Praze bude brzy vyprodaný!!!

1. dubna 2007 v 13:29
Pokud jste stále ještě ten co nemá lístek na koncert Linkin Park v Praze, tak si ho rychle zařidte zde protože lístky začínají být pomalu vyprodané. Zbývá jich přibližně asi jenom 5 tisíc.
Lístky na stání už jsou vyprodaná. Na normální stání jich zbývá přibližně asi už jenom tisíc. Nejvíc máte šanci na sezení, kde zbývá zbytek neprodaných lístků.
Takže rychle si ho rezervujte protože za chvíli už nebude ani jeden líste:-)
Za tuto informaci děkuji skvělé stránce www.linkinpark.cz