První DOWNLOAD

11. března 2007 v 23:50
Takže, omlouváme se že to je až ted, ale nějak poslední dobrou není čas.
Konečně sem přichází DOWNLOAD LP a je to audio z koncertu posledního dne Projektu Revolution 2004 z Moutain View v Kalifornii
Koncert je vyjímečný například tím, že na konci skladby Crawling, zahráli song A.06 , který můžeme slyšet na CD LP Underground V2.0. Taky na tomto koncertě můžeme opravdu pochválit výkon Chestera, který zpíval víc než skvěle. A poslední informací jsou asi nejkrásnější chvíle z koncertu:
Velmi dobře začíná Intro, je stejné jak na Rock Am Ring 2004 kde se postupně rozjíždí Don' t Stay, lidé začínají šílet a koncert LP začíná.
Po songu Somewhere I Belong následuje Figure.09 který je o něco delší. Když je song odehraný, stále pokračuje jeho rytmus a Chester do toho řve, zní to perfektmě ... z této fáze pak přejde song do songu From The Inside.
A ted asi to nejlepší. Po songu From The Inside následuje Breaking The Habit. Mike si jako obvykle sedá za klávesy a začíná hrát svoje intro. Intro je stejné jako na Rock Am Ring avšak je pomalejší a krásnější. Chester po chvíli začne zpívat první sloku a refrén a s ním i všichni lidé.. Je to jeden z nejlepších okamžiků tohoto koncertu.... po tomto intru začne Breaking The Habit všichni jak ho známe a Chester ho zazpívá opravdu skvěle. Ovšem když písnička končí, uslyšíme neznáme zvuky, bude vám to připadad jako kdyby byl spojený Breaking The Habit ze songem Numb. Po chvíli začne Mike hrát začátek Numbu, ale kouskovaně, zní to velmi zajímavě a perfektně, pomalu se to rozjíždí až z toho vyjde celý Numb. Toto jsou okamžiky, ze kterých vám bude běhat mráz po zádech:-) I když myslím, že to vám bude z celého koncertu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama