Březen 2007

POZOR,blog zůstává nakonec tady

25. března 2007 v 9:22
Po dalších hodinách přemýšlení jsme se rozhodli, že blog nakonec přesouvat nebudem:-) Poslední dobou nemáme moc času a s přesouváním by bylo další moc práce, takže nás navštěvujte stále zde:-)
A hned tady máme další novinku a to, že se uvolnila další epizoda LPTV. Tady je http://youtube.com/linkinparktv je tam už i epizoda 3 takže mrkejte:-)

POZOR, download Minutes To Midnight je jen fake

22. března 2007 v 22:33
Nevím jestli o tom víte, ale na torrentu, rapishare atd. se už dá stáhnout CD Minutes To Midnight. Háček je ale v tom, že to vůbec není CD Minutes To Midnight. Songy jsou sice ve znění jak na připravovaném Minutes To Midnight, ale nejsou vůbec od LP. Například song Bleed It Out, je song od Grey Daze- Starting To Fly. Pak je tam spostu jiných songů od jiných skupin, ale LP to fakt nejsou, takže se nelekněte:-)

What I' ve Done Remix

20. března 2007 v 21:11
Tento song jsme ještě neslyšeli ani celý a už tady je další remix. Ovšem je to krásné.Zní to velmi tajemně a procítěně Tento song můžete slyšet také, když se chcete podívat na stránky www.linkinpark.com myslím, že opravdu víc než nádherně tam zní ty klávesy. Je to super :-)
Stahovat můžete zde.

POZOR, lístky v prodeji!!!

20. března 2007 v 13:26
Od dneška, čili 20.3. se už dají koupit lístky na koncert Linkin Park v Sazka Aréně.Lístky můžete koupit na všech terminálech SAZKY tzn. například na benzínce. Od zítřka- 21.3. se budou dát koupit už i na internetu na www.sazkaticket.cz
Konečné ceny vstupenek:
Sezení: 1595 Kč, 1250 Kč, 1000 Kč Stání: 895 Kč, Stání před podiem: 1200 Kč
- Lístky na internetu můžete koupit až od 21.3. a prodej bude trvat až do 10.6.
- Lístky u pokladny SAZKA ARÉNY se budou prodávat pouze v den koncetu (12.6.2007)
- Zahraniční objednávky do 7. května 2007 na e-mail: info@sazkaticket.cz,
platba rezervace bankovním převodem, vstupenky zasílány doporučenou zásilkou
Takže rychle kupujte a objednávejte, než to bude všechno pryč:-)

LPTV začíná 19. března

18. března 2007 v 21:20
Ano, je to tak, zítra 19.3. začíná další ze slavných epizod LPTV.
Na linkinpark.com se už objevila první epizoda ve které se dozvíte něco o LPU tour po USA a Evropě v roce 2003. Podívat se na něho můžete zde a nebo si ho klidně i stáhnout rovnou tady .
Další dost perfekntí novinkou je, že si můžete poslechnout 30 sekundový singl od LP- What I've Done, který uslyšíme v médiích už 2.dubna.... ukázku si můžete stáhnout zde . Musím říct, že Hybrid Theory a Meteora s tím nemá nic společného, ale myslím, že budete příjemně překvapeni:-) Zní to perfektně
NEZAPOMĚNTE:
19.3. - v TV začínají slavné epizody LPTV
30.3. - v prodeji začnou být lístky na koncert LP 12.6.2007 v Sazka Aréně
2.4. - v médiích uslyšíme singl What I've Done z nového CD Linkin Park
15.5. - Do prodeje vyjde konečně nové CD Linkin Park s názvem- Mïnutes To Midnight

První DOWNLOAD

11. března 2007 v 23:50
Takže, omlouváme se že to je až ted, ale nějak poslední dobrou není čas.
Konečně sem přichází DOWNLOAD LP a je to audio z koncertu posledního dne Projektu Revolution 2004 z Moutain View v Kalifornii
Koncert je vyjímečný například tím, že na konci skladby Crawling, zahráli song A.06 , který můžeme slyšet na CD LP Underground V2.0. Taky na tomto koncertě můžeme opravdu pochválit výkon Chestera, který zpíval víc než skvěle. A poslední informací jsou asi nejkrásnější chvíle z koncertu:
Velmi dobře začíná Intro, je stejné jak na Rock Am Ring 2004 kde se postupně rozjíždí Don' t Stay, lidé začínají šílet a koncert LP začíná.
Po songu Somewhere I Belong následuje Figure.09 který je o něco delší. Když je song odehraný, stále pokračuje jeho rytmus a Chester do toho řve, zní to perfektmě ... z této fáze pak přejde song do songu From The Inside.
A ted asi to nejlepší. Po songu From The Inside následuje Breaking The Habit. Mike si jako obvykle sedá za klávesy a začíná hrát svoje intro. Intro je stejné jako na Rock Am Ring avšak je pomalejší a krásnější. Chester po chvíli začne zpívat první sloku a refrén a s ním i všichni lidé.. Je to jeden z nejlepších okamžiků tohoto koncertu.... po tomto intru začne Breaking The Habit všichni jak ho známe a Chester ho zazpívá opravdu skvěle. Ovšem když písnička končí, uslyšíme neznáme zvuky, bude vám to připadad jako kdyby byl spojený Breaking The Habit ze songem Numb. Po chvíli začne Mike hrát začátek Numbu, ale kouskovaně, zní to velmi zajímavě a perfektně, pomalu se to rozjíždí až z toho vyjde celý Numb. Toto jsou okamžiky, ze kterých vám bude běhat mráz po zádech:-) I když myslím, že to vám bude z celého koncertu

MINUTES TO MIDNIGHT

6. března 2007 v 21:36
Minutes to Midnight- tak toto je oficiální název nového CD Linkin Park které vyjde 15.Května. Tato informace je 100%. Mike ji potvrdil v rozhovoru na myspace.com. Takýe konečně po té dlouhé době máme oficiální a pravdivé informace.
Jinak nový singl uslyšíme v rádiích, v TV atd. už 2.DUBNA a bude se jmenovat What I've Done. O LPTV zatím nepadla řeč, prý je stále ve fázi výrobi, ale myslím, že tyto dvě hlavní informace jsou natolik dobré, že nás nemůže nic rozhodit:-)